Na dobre i na złe odc. 761 - opis, streszczenie: Molenda zostanie oskarżony o mordestwo

2019-12-18 18:36 opr. jkk
Na dobre i na złe odc. 759. Marcin (Filip Bobek)
Autor: Artrama

"Na dobre i na złe" odcinek 761 "Lustrzane odbicie" w środę, 18.12.2019 o godz. 20.55. Agata obejmuje stanowisko ordynatora interny. Gdy wpada na Jakuba, myli go z jego bratem bliźniakiem. Nieporozumienie wyjaśnia Konica. Niebawem doktor Grabski naraża się przełożonej.

Choć Kazia i Tadek namawiają go, by skonsultował z nią trudny przypadek, on po rozmowie z Borysem obawia się surowej szefowej. Gdy popełnia błąd, Woźnicka zabrania mu badania pacjentów. Tymczasem Julka mówi jej, że wyszła za Artura. Agata wciąż nie wie jednak o ślubie Szczepana. Prawdę poznaje dopiero wtedy, gdy bez uprzedzenia zjawia się w jego domu, a drzwi otwiera jej Lina. Zdziwiona Woźnicka udaje, że nic się nie stało. Wyjaśnia, że jej mieszkanie jest jeszcze zajęte przez lokatorów i potrzebuje miejsca, gdzie mogłaby się zatrzymać. Marcin odkrywa, że Dominika straciła pamięć. Nie ma już żadnych wspomnień związanych z ich romansem. Tymczasem Grec ostrzega Molendę, że prokurator Kąkol chce oskarżyć go o morderstwo. Zdenerwowany mężczyzna, który do tej pory myślał, że chodzi o sprawę Zubrzyckiego, próbuje dowiedzieć się czegoś więcej. Umawia się na spotkanie z dawnym znajomym Kosickim "Kosą". Nie udaje mu się jednak uzyskać żadnych informacji. Jego kolega zostaje ugodzony nożem i w ciężkim stanie trafia do szpitala. Doktor Jakubek i stażyści opiekują się Modestem, u którego lekarze podejrzewają problemy z sercem. Wyniki badań nie przynoszą dobrych wiadomości. Chory prosi Kazię, by skontaktowała się w jego imieniu z ukochaną sprzed lat, Dorotą.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze