Na dobre i na złe odc. 757 - opis, streszczenie: Stan Dominiki ciągle się pogarsza. Bart stawia diagnozę

2019-11-20 14:20 oprac. Ag
Na dobre i na złe, odc. 757. Dominika (Paulina Gałązka), Mirosław Grec (Jacek Mikołajczak), Artur Bart (Piotr Głowacki)
Autor: Artrama Na dobre i na złe, odc. 757. Dominika (Paulina Gałązka), Mirosław Grec (Jacek Mikołajczak), Artur Bart (Piotr Głowacki)

"Na dobre i na złe" odcinek 757 "Nie jesteśmy bogami " w środę, 20.11.2019 o godz. 20.55. "Na dobre i na złe" odc. 757 streszczenie: Stan Dominiki ciągle się pogarsza. Bart robi wszystko, by ją ratować. Zdesperowany prokurator Grec grozi, że złoży pozew i oskarży go o błąd w sztuce lekarskiej. Niebawem pacjentka ku przerażeniu Marcina i Julki zaczyna się dusić. Bart obawia się najgorszego. Stawia diagnozę, która dla młodej pacjentki może być wyrokiem.

Ratownicy przywożą do szpitala starszego pana, Emila, który upadł na ulicy i złamał rękę. Doktor Wilczewska podejrzewa, że pacjent może cierpieć na nowotwór kości i od razu planuje operację. Borys obawia się jednak, że Barbara nie jest w dobrej formie. Jest przekonany, że nie powinna pracować już jako chirurg. Mówi o tym Jakubowi i Michałowi. Syn postanawia asystować jej podczas zabiegu. Gdy lekarka popełnia błąd, sama zdaje sobie sprawę, że powinna pomyśleć o zakończeniu kariery. Kasia przypuszcza, że może być w ciąży. Mówi Andrzejowi, że musi zrobić test. Falkowicz nie ukrywa swojej radości.