Na dobre i na złe, odc. 471 - OPIS, STRESZCZENIE: Kuba zwalnia Karen

2012-02-03 3:10 oprac. Agnieszka Tomczak

Wiktoria jest ignorowana przez Falkowicza, a Przemek stał się jego ulubieńcem. Ordynator jest zdziwiony, że Nina pracuje w Leśnej Górze. Bożenka dochodzi do wniosku, że utrata pracy to znak, by pomyślała o założeniu rodziny. Stan Amelki nie poprawia się. Gdy Karen daje Kubie do zrozumienia, że coś do niego czuje, Burski zwalnia ją.

Przemek staje się ulubieńcem Falkowicza, z kolei Wiktoria jest pomijana przy operacjach. Lekarka zazdrości koledze. Nina stara się unikać nowego ordynatora. W końcu dochodzi do konfrontacji. Falkowicz jest zaskoczony, że Nina pracuje w Leśnej Górze.

>>> Na dobre i na złe - wszystko o serialu TVP2 na SUPERSERIALE.pl

Maria organizuje akcję protestacyjną przeciwko zwolnieniu Bożenki, Van Graaf w ostatnim momencie ją powstrzymuje. Bożenka dochodzi do wniosku, że utrata pracy to znak, by pomyślała o założeniu rodziny.

>>> Chcesz dostawać streszczenia na e-mail? Zapisz się na naszą listę miłośników seriali

Amelka nadal nic nie mówi i nie ma z nią kontaktu. Karen wyznaje Kubie, że wspomniała jej o rozwodzie. Gdy asystentka sugeruje Burskiemu, że są dla siebie stworzeni, ten natychmiast ją zwalnia. Zosia namawia męża na terapię rodzinną u psychologa.

Najnowsze