Na dobre i na złe, odc. 470 - OPIS, STRESZCZENIE: Amelka ucieka z domu

2012-01-27 3:10 oprac. Agnieszka Tomczak

Bożenka odkrywa przekręty Falkowicza i zostaje przez niego zwolniona ze szpitala. Agata wpada w wir pracy. Umawia Dorotę na konsultację do Jędrasa, który ma zająć się jej niewładną ręką. Kuba chce, by Zosia wniosła pozew rozwodowy. Gdy Amelka dowiaduje się o planach rodziców, ucieka z domu.

Bożenka odkrywa, że Falkowicz sprowadza do Leśnej Góry pacjentów ze swojej kliniki i zaleca kupowanie przez szpital drogich leków. Niebawem kobieta zostaje zwolniona dyscyplinarnie. Oficjalnym powodem było to, że nie dopilnowała pacjenta w ciężkim stanie.

>>> Na dobre i na złe - wszystko o serialu TVP2 na SUPERSERIALE.pl

Agata poświęca się pracy, by zapomnieć o problemach. W jednej z sal natyka się na Pawła. Dorota wyznaje Agacie, że przez Lewickiego ma niedowład ręki. Lekarka umawia kobietę na wizytę u Jędrasa.

Zosia odkrywa zdjęcia Kuby i Karen, które świadczą, że para ma romans. Lekarz chce, by żona wniosła pozew o rozwód. Amelka dowiaduje się o decyzji rodziców od Karen. Załamana ucieka z domu. Gdy Burscy ją odnajdują, okazuje się, że z dziewczyną nie ma kontaktu.

>>> Chcesz dostawać streszczenia na e-mail? Zapisz się na naszą listę miłośników seriali

Najnowsze