Na dobre i na złe, odc. 469 - OPIS, STRESZCZENIE: Zniknięcie Agaty

2012-01-20 3:20 oprac. Agnieszka Tomczak

Falkowicz przyjmuje Przemka do pracy w szpitalu. Agata zostaje porwana przez męża. Kiedy Wiki i Zapała docierają na miejsce, w którym znajdują się Lewiccy, Paweł skacze z okna. Karen sugeruje Zosi, że jest w ciąży z Kubą. Amelka prosi Piotra, by poszedł z nią do szkoły na "Dzień bohatera".

Przemek wraca do pracy w Leśnej Górze. Nauczyciel Amelki Tomek trafia do szpitala na obserwację. Lekarze nie mają pewności, co mu dolega.

>>> Na dobre i na złe - wszystko o serialu TVP2 na SUPERSERIALE.pl

Paweł porywa ze szpitala Agatę. Dziewczyna dzwoni do kliniki i pod pozorem informowania o stanie pacjenta, przekazuje przyjaciołom zaszyfrowaną wiadomość, gdzie się znajduje. Wiki z Przemkiem natychmiast jadą na miejsce. Przyparty do muru Lewicki grozi, że zabije Agatę i siebie. W końcu skacze z okna.

>>> Chcesz dostawać streszczenia na e-mail? Zapisz się na naszą listę miłośników seriali

Karen niby przypadkiem mówi Zosi o swojej zażyłości z Kubą. Sugeruje, że prawdopodobnie jest w ciąży. Amelka, wiedząc o tym, że ojciec jest zapracowany prosi Piotra, by poszedł z nią do szkoły na "Dzień bohatera". Kuba robi wszystko, by towarzyszyć córce w tym ważnym wydarzeniu. Wycofuje się jednak, gdy odkrywa, że zastąpił go Gawryło.

Najnowsze