"Na dobre i na złe". Kamilla Baar i Bartek Opania romansują w filmie "Wkręceni". Hana i Latoszek kochankami - zdjęcia

2014-01-09 22:47 Ag

Hana Goldberg (Kamilla Baar) i Witek Latoszek (Bartosz Opania) z "Na dobre i na złe" w sidłach namiętności nawiążą gorący romans?! Czyżby w Leśnej Górze szykowało się prawdziwe miłosne trzęsienie ziemi? Uspokajamy wszystkich fanów "Na dobre i na złe". Na szczęście na razie Hanie i Latoszkowi nie grozi romans. Kamilę Baar i Bartosza Opanię połączy gorące uczucie na planie nowego film Piotra Wereśniaka "Wkręceni", którego premiera już w styczniu 2014 roku.

W nowej komedii "Wkręceni", która trafi do kin już na początku 2014 roku w obsadzie sama plejada serialowych gwiazd, a wśród nich ulubieńcy z Leśnej Góry, czyli Hana i Latoszek, a raczej Kamilla Baar i Bartosz Opania. Na dużym ekranie dziennikarkę (w tej roli właśnie Kamilla Baar)  i Zenobiusza Kozioła "Fikoła" (Bartosz Opania) połączy gorący romans.

Przeczytaj: ''Na dobre i na złe''. Falkowicz znów knuje. Profesor Leszek Wawrzyniak ujawni przekręt Andrzeja?

Akcja filmu "Wkręceni" toczy się w Zamościu. Sympatyczny Ślązak Farnek Szpak (Piotr Adamczyk) nie ma szczęścia w miłości. Gdy traci pracę w fabryce samochodów, porzuca go także jego piękna ukochana (Katarzyna Glinka). Zwolenienia dosięgają też jego dwóch kolegów - kucharza Tomka Zarównego (Paweł Domagała) i Zenobiusza Kozioła (Bartosz Opania).

Franek, który dostaje największą odprawę namawia kumpli na szalony wypad do Warszawy. Dla panów, którzy po upojnym weekendzie w stolicy los szykuje przykrą niespodziankę.

Patrz: "Na dobre i na złe". Agata wraca do szpitala w Leśnej Górze

Podczas przymusowego postoju koło Zamościa zostają wzięci za ludzi, którymi nie są. A źródłem całego zamieszania jest Grygalewicz, komendant policji w Zamościu, którego gra Kacper Kuszewski, czyli Marek Mostowiak z "M jak miłość". Pomyłka policjanta uruchamia cała serię zdarzeń, które wstrząsną Zamościem.

Na tym tle rozwinie się właśnie romans dziennikarki z "Fikołem"...

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

{% load polls_tags %}{% get_poll 10068 request.path %}

Najnowsze