Na dobre i na złe: Falkowicz ZMIENIŁ NAZWISKO. Naprawdę nazywa się BARAN

2012-05-02 12:38

To Wanda Falkowicz, żona ordynatora Falkowicza, zdemaskuje jego niekompetencję i pazerność, przez którą Ludmiła omal nie straciła życia. Przy okazji Wiki i Nina dowiedzą się, że ich szef wcale nie nazywa się Falkowicz  tylko Baran. Wstydził się tego nazwiska, więc po ślubie przyjął nazwisko żony.

Wiki (Katarzyna Dąbrowska) robi wszystko, by poznać prawdę o chorobie Ludmiły (Paulina Chruściel).

I odkrywa, że największą specjalistką w tej dziedzinie jest… Wanda Falkowicz (Liliana Głąbczyńska-Komorowska), żona ordynatora (Michał Żebrowski).

Lekarka nie będzie zbyt optymistycznie nastawiona do tego przypadku. I wystawi ordynatorowi Falkowiczowi miażdżącą recenzję.
Macie do czynienia z ogromnym, pełnoobjawowym guzem… Dziwne, że pacjentka jeszcze żyje!

Potem odwiedzające ją Wiktoria i Nina (Agnieszka Judycka) zdziwią się jeszcze bardziej, gdy Falkowiczowa oświadczy im, że jej maż nazywa się zupełnie inaczej.

- Andrzej Baran. Wasz ulubiony ordynator… Przyjął moje nazwisko, łącznie z moimi znajomościami i górą publikacji, do których się dopisywał!

Czy Wanda, którą ordynator zdradzał na lewo i prawo, i to nie tylko z doktor Nina, zdemaskuje jego oszustwo, zainteresuje się  przypadkiem Ludmiły - i zniszczy karierę Andrzeja?

Tego dowiemy się już pod koniec maja w „Na dobre i na złe”.

Najnowsze

Materiał sponsorowany