"Na dobre i na złe". Falkowicz oświadcza się Wiktorii? Czy Wiki zgodzi się za niego wyjść?

2013-09-26 9:40

Profesor Andrzej Falkowicz z "Na dobre i na złe" nie cofnie się przed niczym, by jego nielegalne badania kliniczne w Szwajcarii zakończyły się sukcesem. W 531 odcinku "Na dobre i na złe"przebiegły Falkowicz kupuje pierścionek zaręczynowy i oświadcza się Wiktorii Consalidzie (Katarzyna Dąbrowska), która zna szczegóły jego eksperymentów medyczynych. Adam Krajewski (Grzegorz Daukszewicz) podejrzewa, że pomysł ze ślubem to podstęp Falkowicza, który chce w ten sposób zapewnić sobie milczenie Wiki. Czy Wiktoria zgodzi się wyjść za Falkowicza?

"Na dobre i na złe" odcinek 531 - środa, 2.10.2013, o godz.20.40 w TVP2

Oświadczyny Falkowicza, który w 531 odcinku "Na dobre i na złe" prosi Wiktorię o rękę wyglądają szczerze i przekonująco. Profesor kupuje złoty pierścionek i wyznaje, lekarce, że chce z nią spędzić resztę życia.

Przeczytaj koniecznie: "Na dobre i na złe". Hana Goldberg bezpłodna! Poważna operacja Hany

Chociaż Wiktoria wierzy w cudowną przemianę Falkowicza i jest pewna, że jej przełożony nie jest już tym samym bezwzględnym oszustem co kiedyś, to jednak waha się czy przyjąć od niego pierścionek zaręczynowy. Świadkiem sceny oświadczyn przez przypadek jest Przemek Zapała (Marcin Rogacewicz), który wchodzi do pokoju lekarskiego akurat w momencie gdy zapłakana Wiki ogląda pierścionek.

Zaręczyny przyjaciółki ze znienawidzonym Falkowiczem z miejsca uznaje za zdradę.

Patrz też: "Na dobre i na złe". Zakochany Falkowicz nie chce stracić Wiktorii

Niestety nie tylko on wyczuwa podstęp Falkowicza. Czy profesor naprawdę zakochał się w Wiktorii, a może oświadczyny to tylko jego kolejna cwana sztuczka, by zaskarbić sobie sprzymierzeńca w osobie przyszłej żony? Za Adam (Grzegorz Daukszewicz) zaczyna podejrzewać, że Falkowicz nic nie czuje do lekarki. Tylko przez ślub chce zapewnić sobie jej milczenie - na wypadek, gdyby policja dowiedziała się o jego eksperymentach z nowym lekiem i próbowała dziewczynę przesłuchać.

Wyrachowanie czy prawdziwa miłość? Czym naprawdę będzie kierował się Falkowicz? Czy doktor Consalida przyjmie jego oświadczyny? Tego widzowie dowiedzą się oglądając nowe odcinki "Na dobre i na złe" jesienią 2013.

>>> Co nowego w "Na dobre i na złe" po wakacjach 2013 - WSZYSTKIE SZCZEGÓŁY

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Na dobre i na złe"? Polub nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN 15 sezonu "NA DOBRE i NA ZŁE" >>>Najnowsze