Na dobre i na złe

Na dobra i na złe, odcinek 885: Radwan wróci do Joanny Gawryło po porwaniu Kubusia? - ZDJĘCIA

2023-05-17 20:48

Radwan (Mateusz Damięcki) chyba jeszcze nigdy nie przeżył takiego dramatu jak porwanie Kubusia (Wiktor Trojan). W 885 odcinku „Na dobre i na złe” lekarz zrobi wszystko, byle tylko zgromadzić milion okupu za syna. Kwota wyda się ogromna, ale załamany ojciec zrobi wszystko, byle tylko ratować niewinnego syna. W końcu w 885 odcinku „Na dobre i na złe” Krzysztof będzie musiał stanąć twarzą w twarz z przerażoną Joanną Gawryło (Monika Kaleńska). Wspólny dramat połączy ich na zawsze? Czy uratują Kubusia z rąk porywaczy?

"Na dobre i na złe" odcinek 885 - środa, 17.05.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 885 odcinku „Na dobre i na złe” nie będzie miejsca na spory i przepychanki. To czas kiedy Krzysztof będzie musiał zebrać ogromną kwotę pieniędzy na okup za syna. Złoży wnioski o kredyty, zacznie masowo sprzedawać rzeczy i zapożyczać się u lekarzy w Leśnej Górze. O dramatycznej sytuacji dowie się także Joanna, która nie wyjdzie z szoku.

- Kiedy to się stało?... - zapyta zaszokowana kobieta w 885 odcinku „Na dobre i na złe”.

- Wczoraj, po wycieczce. - oznajmi załamany Radwan.- I dopiero teraz mi mówisz?! - wścieknie się Joanna.- Nie chciałem cię martwić… - doda lekarz.- Co ci powiedzieli na policji? -

- Nie zgłosiłem porwania. Nawet pojechałem na komisariat, ale nie zdążyłem nic powiedzieć, jak zadzwonili i zagrozili, że zabiją Kubę… - wyjaśni wszystko zatroskany ojciec, który stanie pod ścianą i znajdzie się w sytuacji bez wyjścia. 

Dramat Kubusia zbliży Joannę Gawryło i Radwana w 885 odcinku "Na dobre i na złe"

Mimo bardzo trudnej sytuacji, porwanie Kubusia zbliży Joannę i Krzysztofa. Lekarz będzie miał w obowiązku uspokoić byłą ukochaną. 

- Kuba żyje. Wysłali mi zdjęcie... - zapewni Krzysztof.

- Trzeba to pokazać policjantom! - uprze się Joanna, ale Krzysztof nie będzie chciał tego słuchać.

- Przecież ci mówię, że nie możemy! Słuchaj, damy im pieniądze i będzie po wszystkim… - powie Radwan.

- Ile chcą? - dopyta się Joanna.

- Milion. Dali nam czas do jutra.

- A jeśli porywacze wezmą pieniądze i nie oddadzą Kuby?(…) Miałeś go pilnować! Zaufałam ci! - zacznie panikować kobieta.

- Aśka, uprowadzili go z wycieczki szkolnej! Nie mogłem nic zrobić! - wytłumaczy się Krzysztof. 

Zdradzamy, że jeszcze przed końcem sezonu "Na dobre i na złe" Radwan rozprawi się z porywaczami syna. Krzysiek z zimną krwią zamorduje Alka (Szymon Wróblewski), a także rzuci się z pięściami na Jacka Marcinkowskiego (Mateusz Rusin), bo odkryje, że to Patryk (Szymon Wiśniewski) miał stać się celem porywczy, a nie jego synek Kubuś. Finał sezonu zapowiada się bardzo emocjonująco. Radwan nie zejdzie się z Joanną, ale za to pocałuje Blankę (Pola Gonciarz)! 

Na dobre i na złe. Wstrząsające porwanie Kubusia. Pomyłka porywaczy z tragicznym finałem
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze