Michał Żebrowski bawi się rolą Falkowicza w "Na dobre i na złe"

2017-09-28 12:00 emagu

Michał Żebrowski w "Na dobre i na złe" gra od 2011 roku i świetnie się przy tym bawi. Okazuje się, że Falkowicz miał przyjechać do Leśnej Góry tylko na chwilę. Aktor bardzo się cieszy, że jego postać nie zniknęła z ekranów TVP2. Zobaczcie, co serialowy profesor powiedział w kulisach serialu "Na dobre i na złe".

"Na dobre i na złe" w każdą środę o godzinie 20.45 w TVP2

Serial "Na dobre i na złe" świętuje 18 urodziny. Z tej okazji aktorzy wypowiadają się na temat produkcji. Głos zabrał także Michał Żebrowski, który w najnowszych kulisach "Na dobre i na złe" zdradził, że Falkowicz miał szybko zniknąć z Leśnej Góry. Na szczęście tak się nie stało. Dziś to właśnie Andrzej jest jedną z najbardziej lubianych postaci.

- Jestem zadowolony z tej przygody, jaką mi zaoferował ten serial. Mam tam wielu kolegów. To miało trwać tylko pół roku, potem jakoś to się rozwinęło. Ja pokochałem tę postać. Mówiąc szczerze, to tam odpoczywam. Ja przychodzę i się tą postacią trochę bawię - powiedział Michał Żebrowski i zdradził, że często się wygłupia i improwizuje na planie.

Zobacz: Na dobre i na złe. Wiktoria Consalida na zawsze wyjedzie z Leśnej Góry

Polecamy: Jak zmienili się aktorzy z "Na dobre i na złe"? Pamiętasz wszystkich? - WIDEO

Przeczytaj: Na dobre i na złe, odcinek 680: Marta odzyska Konicę?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Najnowsze