Leśniczówka odc. 21 i 22 opis, streszczenie: Paweł walczy o Beatę

2018-05-11 4:00

"Leśniczówka" odcinek 21 i 22 w piątek, 11.05.2018, od godz. 17.55. "Leśniczówka" odcinek 21 i 22 - streszczenie. Paweł nie wie, że w jego sprawy wmieszała się Olga. Nowacki zamierza wezwać kłusownika na kolejne przesłuchanie. Jednocześnie mężczyzna zauważa, że sam jest obserwowany.

ODCINEK 21

Paweł walczy o Beatę. Nie wie, że w ich sprawy wmieszała się Olga. Nowacki zamierza wezwać kłusownika na kolejne przesłuchanie. Jednocześnie mężczyzna zauważa, że sam jest obserwowany. Krzysztof postanawia przejść do ofensywy i przyprzeć Roberta do muru.

ODCINEK 22

Podczas przesłuchania kłusownika Nowacki wpada na nowy trop w sprawie śmierci Antoniego. Katarzyna idzie do urzędu gminy na rozmowę w sprawie pracy. Krzysztofa czeka kolejne starcie z uzależnionym Robertem. Daniel próbuje przypodobać się Oldze. Stawia tym samym na szali swoją karierę.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE