Na dobre i na złe

Koniec Na dobre i na złe. Joanna zostawi Jacka w ostatnim 886 odcinku. Dowie się, że to syn kochanka był celem porywaczy - ZDJĘCIA

2023-05-25 9:17

W ostatnim 886 odcinku "Na dobre i na złe" przed wakacjami związek Joanny (Monika Kaleńska) i Jacka (Mateusz Rusin) skończy się, gdy pod naciskiem policji, biznesmen w końcu przyzna, że to Patryk (Szymon Wiśniewski) był celem porywaczy. Kochanek Gawryło przyzna, że chłopcy zamienili się kurtkami, w efekcie Żaneta (Oliwia Adamowicz) i Alek (Szymon Wróblewski) wzięli Kubusia (Wiktor Trojan) za jego syna. W ostatnim 886 odcinku "Na dobre i na złe" przed przerwą wakacyjną Joanna nie daruje Jackowi, że tak późno o wszystkim jej powiedział i nie przyjmie jego tłumaczeń. A ich relacja rozpadnie się z hukiem! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Na dobre i na złe" odcinek 886 ostatni przed wakacjami - środa, 24.05.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W ostatnim 886 odcinku "Na dobre i na złe" przed wakacjami Jacek wciąż będzie spiskował z Krzyśkiem za plecami Aśki. Kochanek Gawryło, po przekazaniu Radwanowi miliona złotych okupu za Kubusia, zacznie namawiać ginekologa, aby o niczym nie informował matki chłopca, ani tym bardziej policji, tylko sam załatwił sprawę z Żanetą i Alkiem. Oczywiście, Jacek będzie udawał, że chodzi mu w tym wszystkim o życie Kubusia, ale tak naprawdę nie będzie chciał, aby ktokolwiek dowiedział się, że to nie Kubuś, a Patryk miał być celem porywaczy, ale przez to, że chłopcy zamienili się kurtkami, to porywacze się pomylili. Jednak w ostatnim 886 odcinku "Na dobre i na złe" przed przerwą wakacyjną sekret kochanka Aśki i tak wyjdzie na jaw, a doprowadzi do tego wychowawczyni chłopców!

W ostatnim 886 odcinku "Na dobre i na złe" przed wakacjami policjantka zjawi się w szkole Kubusia, aby porozmawiać z jego wychowawczynią. Bogna zacznie wypytywać kobietę, czy zauważyła coś podejrzanego i wtedy zwróci ona uwagę, że Jacek przyjechał odebrać syna sprzed kina mimo iż mieli jeszcze później lekcje, a następnie tak samo zachował się Krzysiek. To od razu zainteresuję policjantkę, która w ostatnim 886 odcinku "Na dobre i na złe" przed przerwą wakacyjną zaprosi do siebie Aśkę, aby pokazać jej nowe dowody w sprawie, a następnie postanowi przesłuchać jej kochanka!

W ostatnim 886 odcinku "Na dobre i na złe" przed przerwą wakacyjną Aśka i Bogna zjawią się w mieszkaniu Krzyśka, ale Radwana już w nim nie zastaną. Będzie w nim za to Jacek, co od razu wzbudzi podejrzliwość Gawryło. Oczywiście, początkowo biznesmen będzie robił dobrą minę do złej gry i do niczego się nie przyzna ani swojej kochance, ani tym bardziej policjantce, jednak pod naciskiem obu kobiet w końcu wyzna prawdę!

- Mieli porwać Patryka, a nie Kubę. Chłopcy zamienili się kurtkami, stąd ta pomyłka - przyzna Jacek.

- Dlaczego dopiero teraz o tym mówisz, Jacek? - zdenerwuje się Aśka.

- Myślałem, że sam to ogarnę - stwierdzi.

- Że sam to ogarnę? Ale gdybyś powiedział policji wcześniej, to może oni już dawno znaleźli Kubę - wyrzuci mu.

Wtedy w ostatnim 886 odcinku "Na dobre i na złe" przed przerwą wakacyjną do ich rozmowy wtrąci się Bogna i zacznie dopytywać o Radwana. A gdy Jacek przyzna, że Krzysiek pojechał przekazać okup bez udziału policji, to Aśka wpadnie w szał i tego już mu nie daruje! To będzie już definitywny koniec związku Gawryło i Marcinkowskiego!

- Dobrze, gdzie w ogóle jest pan Krzysztof Radwan? - zapyta Bogna.

- Pojechał przekazać okup. Asia, lepiej załatwić to na ich warunkach, żeby Kubusiowi nie zrobili krzywdy. No i chce jak najlepiej. Przyniosłem pieniądze. Będzie dobrze, musi być... Zależy mi na Kubie, chciałem jak najlepiej - zacznie tłumaczyć się Marcinkowski, ale Gawryło już nie będzie chciała tego słuchać - Zależy ci? Wynoś się stąd!

Na dobre i na złe. Wstrząsające porwanie Kubusia. Pomyłka porywaczy z tragicznym finałem
Najnowsze