Hania odejdzie z Na dobre i na złe? Marta Żmuda Trzebiatowska chwali się nowym projektem! - ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Hania odejdzie z Na dobre i na złe? Marta Żmuda Trzebiatowska chwali się nowym projektem! - ZDJĘCIA

Hania zniknie z Leśnej Góry?

Hania odejdzie z Na dobre i na złe? Marta Żmuda Trzebiatowska chwali się nowym projektem! - ZDJĘCIA

W nowym sezonie "Na dobre i na złe" zabraknie Hani Sikorki (Marta Żmuda Trzebiatowska)? Na pewno nie od razu, bo już wiadomo, że w jej życiu znów namiesza bohater grany przez Mikołaja Roznerskiego Miłosz, który będzie "kopią" Piotra Korbana, dla którego Hania rzuciła Michała (Mateusz Janicki) w dzień ślubu. Tymczasem gwiazda "Na dobre i na złe" na swój profil na Instagramie wrzuciła niepokojące informacje o "nowym scenariuszu". Czy to oznacza, że w Leśnej Górze może zabraknąć Sikorki? Sprawdź co już wiemy i zobacz GALERIĘ ZDJĘĆ!

"Na dobre i na złe". Nowy sezon bez Hani Sikorki?

Niepokojące wieści od Hani z "Na dobre i na złe". Żmuda Trzebiatowska gra uwielbianą przez fanów Sikorkę od lat i pomimo wielu życiowych zakrętów jej bohaterka zawsze wychodzi na prostą. W ostatnim sezonie wiele się zadziało w życiu Hani w związku z pojawieniem się w Leśnej Górze Piotra Korbana. Przystojny policjant uwiódł Hanię i dla niego uciekła ze ślubu z ukochanym Michałem! Później było jeszcze gorzej, bo Piotr został postrzelony w akcji, a Michał próbował go ratować na operacyjnym stole. Trafił za to do więzienia, bo pacjent zmarł... 

W nowych odcinkach "Na dobre i na złe" gwiazdor grający Korbana jednak wróci, tyle że pod postacią znacznie bardziej "grzecznego" Miłosza. I znów Michał straci Hanię, którą uda mu się chwilę odzyskać. Tymczasem grająca Sikorkę Żmuda Trzebiatowska znienacka ogłosiła, że rusza jej nowy projekt! Czy to oznacza powolne pożegnanie jej bohaterki z Leśną Górą? 

Nie przegap: M jak miłość. Franka straci ciążę w nowym sezonie?! Da nadzieję Pawłowi, ale wyląduje na bloku operacyjnym - ZDJĘCIA

- No kocham lato! - napisała Hania z "Na dobre i na złe" na swoim uroczym ZDJĘCIU z wakacji. - Ale jak wrócę czeka mnie dużo ciekawej pracy. Siedzę właśnie nad scenariuszem i powiem Wam, że szykuje się bardzo interesujący projekt - dodała gwiazda. 

Na razie szczegóły nowej roli Hani z "Na dobre i na złe" są utrzymywane w tajemnicy. Gwiazda pokazywała też nowe ZDJĘCIA z planu serialu o szpitalu w Leśnej Górze. Żmuda Trzebiatowska grywała już także w innych serialach, także główne role, łącząc prace na kilku planach. Czy tak będzie i tym razem? Przekonamy się po wakacjach 2022. 

Zobacz też: QUIZ. Porucznik Borewicz polskim Bondem PRL. Kochały się w nim wszystkie Polki! Jak dobrze pamiętasz 07, zgłoś się?

Na dobre i na złe. Drugi ślub Hani i Michała! Wreszcie staną przed ołtarzem, ale jest jeden warunek
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze