Hania odejdzie z Na dobre i na złe? Marta Żmuda Trzebiatowska chwali się nowym projektem! - ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Hania odejdzie z Na dobre i na złe? Marta Żmuda Trzebiatowska chwali się nowym projektem! - ZDJĘCIA

Hania zniknie z Leśnej Góry?

Hania odejdzie z Na dobre i na złe? Marta Żmuda Trzebiatowska chwali się nowym projektem! - ZDJĘCIA

W nowym sezonie "Na dobre i na złe" zabraknie Hani Sikorki (Marta Żmuda Trzebiatowska)? Na pewno nie od razu, bo już wiadomo, że w jej życiu znów namiesza bohater grany przez Mikołaja Roznerskiego Miłosz, który będzie "kopią" Piotra Korbana, dla którego Hania rzuciła Michała (Mateusz Janicki) w dzień ślubu. Tymczasem gwiazda "Na dobre i na złe" na swój profil na Instagramie wrzuciła niepokojące informacje o "nowym scenariuszu". Czy to oznacza, że w Leśnej Górze może zabraknąć Sikorki? Sprawdź co już wiemy i zobacz GALERIĘ ZDJĘĆ!

"Na dobre i na złe". Nowy sezon bez Hani Sikorki?

Niepokojące wieści od Hani z "Na dobre i na złe". Żmuda Trzebiatowska gra uwielbianą przez fanów Sikorkę od lat i pomimo wielu życiowych zakrętów jej bohaterka zawsze wychodzi na prostą. W ostatnim sezonie wiele się zadziało w życiu Hani w związku z pojawieniem się w Leśnej Górze Piotra Korbana. Przystojny policjant uwiódł Hanię i dla niego uciekła ze ślubu z ukochanym Michałem! Później było jeszcze gorzej, bo Piotr został postrzelony w akcji, a Michał próbował go ratować na operacyjnym stole. Trafił za to do więzienia, bo pacjent zmarł... 

W nowych odcinkach "Na dobre i na złe" gwiazdor grający Korbana jednak wróci, tyle że pod postacią znacznie bardziej "grzecznego" Miłosza. I znów Michał straci Hanię, którą uda mu się chwilę odzyskać. Tymczasem grająca Sikorkę Żmuda Trzebiatowska znienacka ogłosiła, że rusza jej nowy projekt! Czy to oznacza powolne pożegnanie jej bohaterki z Leśną Górą? 

Nie przegap: M jak miłość. Franka straci ciążę w nowym sezonie?! Da nadzieję Pawłowi, ale wyląduje na bloku operacyjnym - ZDJĘCIA

- No kocham lato! - napisała Hania z "Na dobre i na złe" na swoim uroczym ZDJĘCIU z wakacji. - Ale jak wrócę czeka mnie dużo ciekawej pracy. Siedzę właśnie nad scenariuszem i powiem Wam, że szykuje się bardzo interesujący projekt - dodała gwiazda. 

Na razie szczegóły nowej roli Hani z "Na dobre i na złe" są utrzymywane w tajemnicy. Gwiazda pokazywała też nowe ZDJĘCIA z planu serialu o szpitalu w Leśnej Górze. Żmuda Trzebiatowska grywała już także w innych serialach, także główne role, łącząc prace na kilku planach. Czy tak będzie i tym razem? Przekonamy się po wakacjach 2022. 

Zobacz też: QUIZ. Porucznik Borewicz polskim Bondem PRL. Kochały się w nim wszystkie Polki! Jak dobrze pamiętasz 07, zgłoś się?

Na dobre i na złe. Drugi ślub Hani i Michała! Wreszcie staną przed ołtarzem, ale jest jeden warunek
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze