Halinka odejdzie z Na dobre i na złe?! Joanna Jarmołowicz w obsadzie nowego serialu TVN

i

Autor: Artrama Halinka odejdzie z Na dobre i na złe?! Joanna Jarmołowicz w obsadzie nowego serialu TVN

Halinka odejdzie z Na dobre i na złe?! Joanna Jarmołowicz w obsadzie nowego serialu TVN

2021-06-21 10:27

Za kulisami "Na dobre i na złe" szykują się spore zmiany w obsadzie. Trudno wyobrazić sobie Leśną Górę bez barwnych postaci, jak np. salowej Halinki (Joanna Jarmołowicz), która wraz z Lucyną Sikorką (Anna Samusionek) potrafią zaskoczyć i ubawić do łez. Wiadomo już, że Joanna Jarmołowicz podjęła decyzję o przejściu do nowego serialu, który pojawi się w TVN. Aktorka dodała nawet na Instagramie wymowne zdjęcie z planu! Czy to oznacza, że Halinka na pewno odejdzie z "Na dobre i na złe" i szalonej salowej zabraknie w szpitalu w Leśnej Górze?

Czy Joanna Jarmołowicz odejdzie z "Na dobre i na złe" do nowego sezonu TVN?

Widzowie uwielbiają wątki humorystyczne w "Na dobre i na złe", których najwięcej dostarczają Lucyna Sikorka i często salowa Halinka. Czasami aż trudno uwierzyć co wyprawia matka Hani (Marta Żmuda Trzebiatowska) lub jej młodsza koleżanka. Jeśli chodzi o Joannę Jarmołowicz, aktorka zdecydowała się podjąć nowe wyzwania. Wiadomo już, że pojawi się na ekranie TVN w nowym serialu "Receptura". 

Będzie to opowieść rozgrywająca się równocześnie w czasach współczesnych i okresie międzywojennym. Historie połączą postaci dwóch kobiet, Marii (Agnieszka Więdłocha) oraz Zosi (Zofia Wichłacz). Dwie perspektywy i dwa różne spojrzenia mogą dać ciekawy obraz wydarzeń. Zosia odkryje dziennik Marii i w ten sposób pozna historię o ciężkiej pracy i ambicjach asystentki Jana Wedla.

Przeczytaj: Na dobre i na złe po wakacjach 2021: Powrót Wiktorii tylko na chwilę? Uzdrowi Falkowicza i znów odleci. Katarzyna Dąbrowska dostała ważną rolę w serialu konkurencji! - ZDJĘCIA

Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Pielęgniarka Dagmara pogodzi się z Begerem, który tak ją skrzywdził! To wideo mówi wszystko!

Halinka z "Na dobre i na złe" zagra w "Recepturze" u boku Zosi, która reprezentuje tę współczesną część historii. Laura Jarmołowicz dodała na Instagram zdjęcie z planu "Receptury", na którym widnieje razem z serialową Zosią. Widać, że aktorka również zagra we współczesnej części historii i będzie prawdopodobnie przyjaciółką Zosi. Wiadomo już, że fani "Na dobre i na złe" nie muszą się martwić o swoją ulubioną Halinkę, bo nie ma potwierdzenia aktorki, że odchodzi z hitu TVP. Tym bardziej, że w "Recepturze" Laura Jarmołowicz zagra raczej rolę drugoplanową. 

Przeczytaj: Lilka w M jak miłość zdradziła Mateusza, a teraz Monika Mielnicka pokazała swojego chłopaka nago! Ostre sceny w rzece! Wszystko widać - WIDEO, ZDJĘCIA

"Na dobre i na złe" po wakacjach 2021 nie obejdzie się bez energicznej salowej. Mało tego, Halinka mocno zaskoczy, bo znów zacznie czaić się na jednego z lekarzy. Tym razem będzie chodziło o Maksa Begera (Tomasz Ciachorowski), o czym pisaliśmy TUTAJ. To oznacza, że Halinka nie znika z "Na dobre i na złe" i nadal pracuje na planie TVP. Ciekawie będzie ją jednak zobaczyć w nowej odsłonie. Widzowie sami ocenią, w której roli Jarmołowicz sprawdzi się lepiej. 

Najnowsze