Na dobre i na złe

Gwiazda na dobre i na złe nareszcie zerwała z odrostami i znów zachwyca metamorfozą! Jak teraz wygląda Hania Sikorka? - ZDJĘCIA

Hania (Marta Żmuda Trzebiatowska) w "Na dobre i na złe" to dobra lekarka, kochana dziewczyna i piękna kobieta. Długo związana była z doktore, Michałem Wilczewskim (Mateusz Janicki), ale tuż przed ślubem porzuciła go dla Piotra Korbana (Mikołaj Roznerski). Teraz romansuje z jego sobowtórem, Miłoszem. Żmuda Trzebiatowska prywatnie niedawno ostro zaszalała farbując włosy na bardzo jasny blond z długi odrostami. Ale teraz Sikorka z "Na dobre i na złe" zerwała z tym wizerunkiem ku uciesze fanów. Zobacz ja wygląda gwiazda w GALERII ZDJĘĆ!

Gwiazda Na dobre i na złe znów zachwyca! W niepamięć poszedł blond i odrosty

Hania w "Na dobre i na złe" tak rzadko zmienia wygląd, że można powiedzieć, ze nigdy. Ale fani serialu o lekarzach w Leśnej Górze muszą się przyszykować na zmiany - Marta Żmuda Trzebiatowska nie tylko zmieniła kolor włosów, ale też znacznie je obcięła! Jeszcze niedawno aktorka zszokowała wszystkich bardzo jasnym blondem z długi odrostami, co niespecjalnie spodobało się fanom Sikorki. Jak teraz wygląda Hania z Leśnej Góry?

Żmuda Trzebiatowska pokazała fanom nie tylko "Na dobre i na złe" błyskawiczną metamorfozę na swoim profilu na Instagramie. Krótki filmik wywołał burzę zachwytów i ulgi, że to już koniec poprzedniej fryzury.  

- Nowa odsłona 💇🏼‍♀️ - napisała Sikorka z "Na dobre i na złe" pod prezentacją metamorfozy na swoim profilu na Instagramie. 

- No i w końcu uwolni się Pani od komentarzy typu: „ Zrób coś z tym odrostem” 😂😂😂Pięknie ❤️

- Bardzo ładnie pani wyglada o wiele lepiej 👍jak w tych blond

- iękny kolor i długość 😍

- Fantastycznie 😘😍🥰 jak zawsze z klasą i pięknie

- Super, bardzo Pani do twarzy w nowej fryzurze ❤️

- Jak nastolatka w nowej fryzurze!

Kochana za rolę Hani w "Na dobre i na złe" Żmuda Trzebiatowska w nowym wyglądzie pokazała się już oficjalnie na gali nowej jesiennej ramówki Polsatu. 

Nie przegap: Gwiazda Na dobre i na złe pożegnała się z rolą! Marta Żmuda Trzebiatowska już tęskni za swoją bohaterką - ZDJĘCIA

Koniec Na dobre i na złe. Aktorzy zagrali już ostatnie sceny!
Najnowsze