Grała Zosię w Na dobre i na złe i zniknęła. Co się teraz dzieje z Małgorzatą Foremniak?

i

Autor: Artrama Grała Zosię w Na dobre i na złe i zniknęła. Co się teraz dzieje z Małgorzatą Foremniak?

Zosia w Na dobre i na złe

Grała Zosię w Na dobre i na złe i zniknęła. Co się teraz dzieje z Małgorzatą Foremniak?

Zosię w "Na dobre i na złe" Polacy dosłownie pokochali. Wielką miłość ślicznej doktor Zosi Stankiewicz (Małgorzata Foremniak) i Kuby Burskiego (Artur Żmijewski) z zapartym tchem śledziły miliony widzów i śmiało można powiedzieć, że bez tej pary serial nie przetrwałby do dzisiaj. Zosia i Kuba w końcu pobrali się, a po 10 latach ostatecznie wyjechali z Leśnej Góry za granicę, a grające ich gwiazdy zajęły się innymi projektami. Co dziś robi uwielbiana za rolę ślicznej i dobrej doktor Zosi Małgorzata Foremniak?

"Na dobre i na złe". Co dziś robi doktor Zosia? Cała prawda o Małgorzacie Foremniak

Gdyby nie Zosia i Kuba, "Na dobre i na złe" mogłoby już dawno popaść w zapomnienie. To ta piękna para przyciągała miliony do ekranów TV, a kibicowali im wszyscy. Ślub Zosi i Kuby był wydarzeniem prawie narodowym, a państwo Burscy stali się dla Leśnej Góry tak samo ważną rodziną, jak Mostowiakowie w "M jak miłość". Co dziś porabia piękna i dobra doktor Zosia?

Doktor Zosia na ulicy

To właśnie rola Zosi w "Na dobre i na złe" stała się dla Małgorzaty Foremniak trampoliną do wielkiej kariery. Jeszcze przez wiele lat po odejściu aktorki z serialu ludzie rozpoznawali ją na ulicy jako "doktor Zosię" i śmiało można powiedzieć, że ta postać przeszła do historii polskich seriali. Co dziś robi Małgorzata Foremniak?

Nie przegap: Nowa ramówka TVP zaskoczy fanów! Wraca uwielbiany serial, ale na kultową pozycję trzeba będzie poczekać

Po "Na dobre i na złe" Foremniak zagrała jeszcze w kilku znaczących serialach. Kiedyś doktor Zosia z Leśnej Góry pojawiła się w "O mnie się nie martw" - jako Alicja Radwan, matka Patryka, "Prawie Agaty" - jako Monika Górska, "W rytmie serca" - gdzie zagrała Olgę Krajno, bizneswoman zajmująca się doradztwem finansowym, byłą kochankę Edwarda Wilczyńskiego, ojca Agnieszki i Adama Żmudów. Ostatnio gwiazda "Na dobre i na złe" dołączyła do obsady polskiego serialu Netflix-a "Sexify". 

Wytańczony romans

Występ Zosi z "Na dobre i na złe" przeszedł do legendy polskiej rozrywki. Aktorka zatańczyła w parze z Rafałem Maserakiem, a ich płomienne występy dla wielu były dowodem ich tajemnego romansu. 

Gwiazda "Na dobre i na złe" pojawiła się także w wielu ważnych filmach fabularnych, m.in.: "Jak poślubić milionera", "Och Karol 2", "Kobieta sukcesu", "Sługi boże". 

Doktor Zosia ma talent!

Od lat doktor Zosia z "Na dobre i na złe" z powodzeniem wciela się w jurorkę programu "Mam talent!". Jej opinie o występach artystów amatorów są z reguły pełne ciepła, empatii i natchnionych opisów. Niestety nic nie zapowiada, aby doktor Zosia i jej mąż Kuba mieli kiedykolwiek jeszcze pojawić się w Leśnej Górze. 

Zobacz też: Do M jak miłość wrócą dawno niewidziani bohaterowie! To już nie tylko Mateusz Mostowiak - ZDJĘCIA

Tak kręcą operacje w Na dobre i na złe. Filip Bobek ujawnia tajemnice szpitala w Leśnej Górze
Najnowsze