Na dobre i na złe

Artiom odszedł z Na dobre i na złe, ale nie na długo. To jeszcze nie koniec historii narzeczonego Oleny - ZDJĘCIA

2023-06-05 12:51

Koniec sezonu "Na dobre i na złe" był zarazem pożegnaniem Artioma (Michaił Pszeniczny), walecznego Kozaka, który wskutek ran odniesionych na wojnie na Ukrainie stracił pamięć i jako bezimienny pacjent trafił do szpitala w Leśnej Górze. Szybko okazało się, że Artiom do zaginiony podczas wojny narzeczony Oleny (Tetiana Malkova), która nigdy nie przestała go kochać. Historia miłości Oleny i Artioma będzie miała ciąg dalszy w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach 2023? Podczas pożegnania z ukochaną Artiom zapowiedział, że jeszcze do niej wróci, żeby mogła wybrać między nim i Michałem (Mateusz Janicki). Aktualnie Michaił Pszeniczny wrócił na Ukrainę, ale wątek jego bohatera jeszcze się nie skończył.

Kiedy Artiom wróci do "Na dobre i na złe", a Michaił Pszeniczny znów dołączy do obsady?

Michaił Pszeniczny odszedł z "Na dobre i na złe" w ostatnim 886 odcinku przed przerwą wakacyjną, ale już we wrześniu 34-letni ukraiński aktor pojawi się w nowej roli w "M jak miłość". To on zagra ojca Nadii (Mira Fareniuk), przybranej córki Magdy (Anna Mucha) i Andrzeja (Krystian Wieczorek) Budzyńskich! W dramatycznych okolicznościach wyjdzie na jaw, że Dima wcale nie został zastrzelony podczas ucieczki z obozu. Ojciec Nadii cudem przeżyje i obieca, że wróci po córkę. Kiedy to nastąpi? Nie wiadomo, bo Michaił Pszeniczny po krótkiej pracy na planie "M jak miłość" i pożegnaniu z "Na dobre i na złe" wrócił na Ukrainę.

Czy to oznacza, że Artiom już nie pojawi się w "Na dobre i na złe"? Wiele wskazuje na to, że historia miłości Artioma i Oleny wcale się nie skończyła. Matka ukraińskiego wojaka, Kristina (Tetiana Proskurina) przepowiedziała przecież doktor Kosenko, że jeszcze kiedyś jej syn się z nią ożeni. On sam wracając na Ukrainę obiecał ukochanej, że jeszcze do niej wróci.

- Artiom dał Olenie możliwość wyboru, by poszła zgodnie za głosem serca. Gdy ona i on szczerze wybiorą, wtedy będą mogli być szczęśliwi przez całe życie. Dlatego trzeba słuchać serca i rozumu, a wtedy wszystko się uda - tłumaczył Pszeniczny w "Kulisach serialu Na dobre i na złe". Podczas ostatniego starcia z Michałem, Kozak dał Wilczewskiemu wyraźnie do zrozumienia, że kocha Olenę i nigdy o niej nie zapomni.

Miłosne rozterki w nowym sezonie "Na dobre i na złe" zapewne czekają też Olenę, której serce należy nie tylko do Michała, ale także do Artioma. Ciąg dalszy tej historii może być więc sporym zaskoczeniem.

Najnowsze