Zosia z M jak miłość nareszcie nie wygląda jak dziecko! Julia Wróblewska oszałamia urodą dorosłej kobiety - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm/Instagram Zosia z M jak miłość nareszcie nie wygląda jak dziecko! Julia Wróblewska oszałamia urodą dorosłej kobiety - ZDJĘCIA

Zosia z M jak miłość nareszcie nie wygląda jak dziecko! Julia Wróblewska oszałamia urodą dorosłej kobiety - ZDJĘCIA

Zosia z "M jak miłość" nareszcie wygląda jak dorosła, piękna kobieta! Julia Wróblewska ma taki rodzaj dziecinnej urody, który z jednej strony jest cudem, bo długo można zachować młodzieńczy wdzięk, ale z drugiej bywa przekleństwem. Bo czy ktoś wyobrażał sobie do tej pory Zosię z "M jak miłość", jako dojrzałą femme fatale? Ale od tej pory to się zmieni! Julia Wróblewska opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym widać wyraźnie, że znalazła swój sposób stylizacji i makijażu! Fani są w szoku - zobacz koniecznie ZDJĘCIA metamorfozy Julii Wróblewskiej!

Zosia z "M jak miłość" nareszcie dorosła! To nie do uwierzenia jak teraz wygląda, to piękna kobieta!

Julia Wróblewska, grająca od dziecka Zosię z "M jak miłość" dojrzewała razem z serialem. Młodziutka gwiazda do jej pory próbowała wyglądać nie raz na dorosłą, ale nigdy do końca jej się nie udawało. Wciąż miała buzię tej samej, małej dziewczynki. Ale ZDJĘCIE, które Wróblewska opublikowała na Instagramie zmienia wszystko - zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ!

Zosia z "M jak miłość" wyraźnie przechodzi metamorfozę. I to do tego bardzo udaną! Jak pisaliśmy TUTAJ córka Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) wróci w nowym sezonie serialu z Francji, w dodatku w nowej, rewelacyjnej stylizacji. Ale teraz możemy zobaczyć z bliska jak bardzo zmieniła się jej "dziecinna" buzia - teraz to piękna kobieta!

Zobacz koniecznie: Mikołaj Roznerski pokazał zdjęcie z synem z inną aktorką z M jak miłość. Antek piękne włosy odziedziczył po matce!

M jak miłość po wakacjach 2020. Zosia będzie w ciąży? Julka Wróblewska pokazuje brzuszek! Co na to Joasia?
M jak miłość. Zosia (Julia Wróblewska)

i

Autor: M jak miłość - materiały prasowe. MTL Maxfilm M jak miłość. Zosia (Julia Wróblewska)

Julia Wróblewska na zdjęciu, opublikowanym na swoim Instagramie ma wysoko upięte włosy, po bokach spadają pojedyncze, długie pasma, makijaż w naturalnych kolorach brązu i beżu oraz długie, czarne rzęsy - taka będzie nowa Zosia w "M jak miłość"!

Zosia w "M jak miłość" nie miała do tej pory szczęścia w miłości. Ale teraz zapewne to się zmieni - Julia Wróblewska po metamorfozie i prywatnie i na planie serialu złamie niejedno serce! Fani reagują entuzjastycznie...   

Ślicznie !!! ❤️?

- Cudownie Juleczko wyglądasz???? minka trochę smutna, ale jest coś tajemniczego i czarującego w Twoim sppjrzeniu ????????

- Śliczna jesteś Julko ❤️??

Nie przegap: Marysia z M jak miłość odmłodziła się w szybki sposób. Trudno rozpoznać 56-letnią Małgorzatę Pieńkowską w nowej fryzurze - ZDJĘCIA

Zobacz koniecznie metamorfozę Zosi z "M jak miłość" w GALERII ZDJĘĆ!

Julia Wróblewska

i

Autor: archiwum se.pl
Najnowsze

Materiał sponsorowany