Zjawiskowa przemiana Izy z M jak miłość. Tak będzie wyglądała Adriana Kalska jak się skończy kryzys Izy i Marcina - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm/ Instagram Zjawiskowa przemiana Izy z M jak miłość. Tak będzie wyglądała Adriana Kalska jak się skończy kryzys Izy i Marcina - ZDJĘCIA

Zjawiskowa przemiana Izy z M jak miłość. Tak będzie wyglądała Adriana Kalska jak się skończy kryzys Izy i Marcina - ZDJĘCIA

2021-10-15 8:24

Adriana Kalska na planie "M jak miłość" pokazała jak wkrótce będzie wyglądała Iza Chodakowska! Nie ma wątpliwości, że jej bohaterka w "M jak miłość" przejdzie spektakularną metamorfozę. Iza zmieni się w seksowną kobietę i przestanie ukrywać swoje ciało pod grzecznymi stylizacjami. W kręconych właśnie odcinkach "M jak miłość" Kalska postawi na drapieżny wygląd, szpilki, krótkie sukienki, które podkreślą jej obłędne kształty. Dla kogo tak się będzie stroić Chodakowska? Czy to nowy etap po zakończonym kryzysie w małżeństwie Izy i Marcina (Mikołaj Roznerski)? Poznajcie szczegóły!

Tak się zmieni Iza w "M jak miłość". Adriana Kalska pokazała seksowną stronę bohaterki!

Iza z "M jak miłość" zmieni się nie do poznania, ale metamorfozę, którą Adriana Kalska pochwaliła się już na swoim Instagramie widzowie zobaczą w telewizji dopiero na początku przyszłego roku. Właśnie powstają odcinki "M jak miłość", w których Iza przejdzie przemianę. Śliczna żona Marcina ostatnio nie miała okazji, by pokazać wszystkim jaka jest piękna i  seksowna, bo chorobliwie zazdrosny Chodakowski uznałby to pewnie za kolejny dowód jej zdrady. Ostatnio Iza ukrywała swoją urodę pod nudnymi dresami, zapiętymi po szyję koszulami i długi, ponurymi sukienkami, żeby przypadkiem nie odsłonić za bardzo ciała. Ale na tym koniec!

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1607: Ten pocałunek Izy i Marcina po rozprawie w sądzie wszystko zmieni. Później będzie tylko gorzej!

Zobaczcie w naszej GALERII ZDJĘCIA z metamorfozy Izy w "M jak miłość" >>>

Sprawdź też: Roznerski ogłasza zmiany w M jak miłość. Pokazał jak będą wyglądały teraz dzieci Izy i Marcina! - ZDJĘCIE

Teraz Adriana Kalska jednym zdjęciem z planu "M jak miłość" zapowiedziała przemianę Izy, która rozpocznie nowy etap w swoim życiu. To już pewne, że rozwodu Izy i Marcina nie będzie, ale w 1607 odcinku "M jak miłość" para zdecyduje się na separację. I wcale się nie pogodzą! Chodakowska postanowi wyjechać na trzy miesiące do Gródka, zacząć nowa pracę w lokalnej gazecie i zamieszkać z dziećmi w wynajętym domu. Marcin zgodzi się na warunki żony, nieświadomy tego, że jego rodzina w Gródku wcale nie będzie bezpieczna, bo już w 1611 odcinku "M jak miłość" pojawi się dawny wróg.Nowy wygląd Adriany Kalskiej w "M jak miłość" może oznaczać w zasadzie wszystko. Ale najpewniej kryzys u Izy i Marcina wreszcie się skończy i Chodakowska zacznie się stroić dla męża. Szpilki, krótka, seksowna mini, skórzana kurtka zdanie fanów Kalskiej na Instagramie to idealna stylizacja na randkę z ekranowym mężem!

Przemianą serialowej Izy z "M jak miłość" zachwyciła się też przyjaciółka Kalskiej z obsady, Ilona Jansyt, która gra Anetę Chodakowską. - No niestety wyglądasz świetnie??? - napisała pod jej obłędnie seksownym zdjęciem. - Haha dwamilijony? - odpisała Kalska.

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu. Wypadek Izy przed rozwodem z Marcinem, napad na Kingę, Marysia zmieni się nie do poznania!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze