M jak miłość, odcinek 1608: Pola (Hanna Nowosielska)

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1608: Pola (Hanna Nowosielska)

M jak miłość

Wielki sukces Poli z M jak miłość! Nikt nie wiedział, czym na co dzień zajmuje się Hania Nowosielska

2022-08-06 15:56

Hania Nowosielska podbiła serca widzów „M jak miłość” wcielając się w rolę przesłodkiej Poli, córki Kamila Gryca (Marcin Bosak) i wyrodnej matki Weroniki Stępień (Ewelina Kudeń-Nowosielska). Nie wszyscy wiedzą, że prywatnie Kudeń-Nowosielska również jest mamą Poli z „M jak miłość”, a w uwielbianym serialu TVP2 gra także jej tata Bartłomiej Nowosielski, który wciela się w sadownika Tadeusza Kiemlicza. Jak się okazuje Hania Nowosielska nie tylko świetnie radzi sobie jako aktorka, ale również jako tancerka, która wytańczyła sobie wysokie miejsce w konkursie tanecznym! Dumni rodzicie 7-latki pochwalili się jej sukcesem na Instagramie!

Rodzina Nowosielskich w „M jak miłość”!

Hania Nowosielska dołączyła do obsady „M jak miłość” jako pierwsza z rodziny Nowosielskich w 2020 roku i dość szybko rozkochała w sobie widzów uwielbianego serialu TVP! 7-letnia córeczka Kamila Gryca i jego dawnej kochanki Weroniki Stępień szybko zdobyła sympatię widzów w przeciwieństwie do swojej wyrodnej matki, która nie przypadła do gustu fanom „M jak miłość”! Wówczas jeszcze niewielu widzów wiedziało, że Weronika, czyli Ewelina Kudeń-Nowosielska jest prawdziwą mamą Hani, a niedługo później rolę w serialu dostał również jej tata Bartłomiej Nowosielski, który wcielił się w rolę Tadeusza Kiemlicza, sadownika i sąsiada Barbary Mostowiak (Teresa Lipowska). W „M jak miłość” pojawiło się wiele powiązań zawodowo-prywatnych, jednak to rodzina Nowosielskich cieszy się największym uznaniem widzów, a teraz szczęśliwi rodzice Hani mogą świętować kolejny sukces!

Patrz też: Andrzejek z M jak miłość szczerze o odejściu z serialu. Słowa Tomasza Oświecińskiego szokują

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ kolejny sukces Poli z "M jak miłość" >>>

Pola z „M jak miłość” na podium konkursu tanecznego!

Ewelina Kudeń-Nowosielska chętnie chwali się smaczkami prywatnego życia swojej rodziny na Instagramie. Niedawno mama Poli z „M jak miłość” zdradziła, że Hania i jej siostra Zosia, pojechały wspólnie na obóz taneczny ze szkoły tańca Egurrola Dance Studio, gdzie już na wstępie czekały na nią niespodzianki! Okazało się, że jedna z koleżanek Hani jest zagorzałą fanką „M jak miłość” i ciągle chce sobie robić zdjęcia z córeczka Kamila Gryca! Jednak teraz rodzina Nowosielskich pochwaliła się kolejnym sukcesem z obozu Hani, która zajęła drugie miejsce w konkursie tanecznym! Nowosielska wpadła w szał radości, a dumni rodzice nie mogli wyjść z podziwu!

- Drugie miejsce i srebro wytańczyła Hania Nowosielska! – wyczytuje organizator konkursu.

- Brawo! – krzyczą dumni rodzicie Poli z „M jak miłość”.

Zobacz także: Zmiany w jesiennej ramówce TVP. Powrót uwielbianego serialu i spore opóźnienie kultowej produkcji

Co dalej z Polą w nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach?

Widzowie „M jak miłość” mogą być spokojni, gdyż w nowym sezonie po wakacjach 2022 nie zabraknie wątków z ich ukochaną Polą, która wspólnie z Kamilem i Anitą (Melania Grzesiewicz) przeniosą się do siedliska, aby ratować małżeństwo Magdy (Anna Mucha) i Andrzeja (Krystian Wieczorek) Budzyńskich! Oczywiście, na miejscu będą również Kinga (Katarzyna Cichopek) i Piotrek (Marcin Mroczek) Zduńscy, a także ukochany wujek Poli – Adam Werner (Jacek Kopczyński), który pogodzi się z Kamilem i znów będzie z nimi mieszkał w „M jak miłość” ku wielkiej uciesze córeczki Gryca!

Spójrz również: M jak miłość po wakacjach. Mateusz nie wróci z Afryki sam! Przedstawi wszystkim kogoś bardzo bliskiego, a Lilka zzielenieje

M jak miłość po wakacjach. Magda i Andrzej znów szczęśliwi! Na ważnej imprezie w siedlisku będą już razem
Najnowsze