M jak miłość. Problemy 7-letniej Poli. Mama Hani Nowosielskiej ujawniła jak małą gwiazdę męczy koleżanka - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm/ Instagram M jak miłość. Problemy 7-letniej Poli. Mama Hani Nowosielskiej ujawniła jak małą gwiazdę męczy koleżanka - ZDJĘCIA

M jak miłość

M jak miłość. Problemy 7-letniej Poli. Mama Hani Nowosielskiej ujawniła jak małą gwiazdę męczy koleżanka - ZDJĘCIA

2022-07-24 21:54

Hania Nowosielska dzięki roli Poli w "M jak miłość" zyskała ogromną popularność i stała się ulubienicą widzów! 7-letnia aktorka jest już prawie tak sławna jak jej prawdziwi rodzice, Ewelina Kudeń-Nowosielska i Bartłomiej Nowosielski, którzy razem z nią grają w serialu. Od kiedy Hania została gwiazdą "M jak miłość" i ludzie zaczęli ją rozpoznawać, pojawiły się też problemy. Tak jak teraz, gdy ekranowa Pola wyjechała na wakacyjny obóz z koleżankami ze szkoły tańca. Choć bawi się tam świetnie i jest zadowolona, to ma kłopoty z jedną z koleżanek. Mama Hani Nowosielskiej ujawniła o co chodzi! Zobacz ZDJĘCIA.

Hania Nowosielska z mamą Eweliną w "M jak miłość" grają córkę i matkę!

Hania Nowosielska od ponad dwóch lat w "M jak miłość" gra Polę, córkę Kamila Gryca (Marcin Bosak) i jego byłej kochanki Weroniki Stępień. Kiedy dołączyła do obsady "M jak miłość" jeszcze nikt nie wiedział, że w serialową mamę Poli wcieli się prawdziwa mama Hani, Ewelina Kudeń-Nowosielska. Produkcja niezbyt długo szukała aktorki, która mogłaby wystąpić z Hanią jako matka Poli. Bo Kudeń-Nowosielska i tak przyjeżdżała z córką na plan, a poza tym są do siebie podobne, skoro łączą je więzy krwi. Nie było żadnych wątpliwości, że Hania z mamą idealnie pasuję do ról Poli i Weroniki.

Nie przegap: M jak miłość po wakacjach. Tragedia u Rogowskich! Zapłakana Basia przyzna się ojcu jak Dawid się nad nią znęca. Artur zrobi z nim porządek

Znana z "M jak miłość" Hania Nowosielska ma problemy przez koleżankę na obozie tanecznym

Dzięki Ewelinie Kudeń-Nowosielskiej i jej relacjom z planu "M jak miłość" wiemy jak potoczy się wątek Poli i Weroniki ze sporym wyprzedzeniem. Obecnie obie skończyły już pracę na planie nowego sezonu, który widzowie zobaczą po wakacjach. Tak jak wielu innych aktorów Hania Nowosielska z mamą mają teraz długą przerwę wakacyjną.

7-letnia gwiazda "M jak miłość" właśnie wyjechała na pierwszy obóz taneczny razem ze starszą o 4 lata siostrą Zosią ze szkoły tańca Egurrola Dance Studio. Kudeń-Nowosielska ogłosiła na Instagramie, że razem z mężem Bartłomiejem mają teraz trochę czasu dla siebie. "Hania pojechała na swój pierwszy obóz, więc trzymajcie za nią kciuki- i za jej wychowawcę też ?❤️ Bo Zosia to ,,stara wyjadaczka" ?❤️ - napisała.

Zaraz po wyjeździe Hani jej mama umieściła inne nagranie w sieci, w którym wyznała, że uwielbiana przez wszystkich Pola z "M jak miłość" ma problemy na letnim obozie w związku z jedną z koleżanek. Choć zabrzmiało to niepokojąco, Ewelina Kudeń-Nowosielska wyjaśniła, że Hania ma na obozie po prostu zagorzałą fankę "M jak miłość", która śledzi losy Poli i bardzo chce robić sobie z nią zdjęcia.

Sprawdź też: M jak miłość. Hanka zginęła w kartonach, a teraz Małgorzata Kożuchowska wraca w zupełnie innej roli. Porusza wątek Mostowiaków!

Popularność Hani Nowosielskiej z "M jak miłość" rośnie z odcinka na odcinek, więc nic dziwnego, że nawet dzieci, które wiedzą, że wcale nie jest Polą z serialu, widzą w niej gwiazdę. Oczywiście 7-latka nie narzeka, ale ze słów jej mamy wynika, że musi uzbroić się w cierpliwość, żeby przetrwać zainteresowanie fanki na obozie, a przy tym samej dobrze się bawić wśród przyjaciół. Ze zdjęć uroczej aktorki z "M jak miłość" wynika jednak, że jest zadowolona i szczęśliwa na pierwszym wyjeździe bez rodziców.

M jak miłość. Wyrodna matka Poli wcale nie jest taka zła? Ewelina Kudeń-Nowosielska zdradza największe tajemnice!
Hania Nowosielska (Pola z M jak miłość) i jej prawdziwa mama Ewelina Kudeń-Nowosielska (Weronika Stępień)

i

Autor: Instagram Hania Nowosielska (Pola z M jak miłość) i jej prawdziwa mama Ewelina Kudeń-Nowosielska (Weronika Stępień)
Najnowsze