M jak miłość

Wielka tajemnica aktorów z M jak miłość. Tak każą im udawać na planie, by wyszło realistycznie - ZDJĘCIA, WIDEO

2023-07-08 11:07

Plan "M jak miłość" kryje wiele tajemnic. Katarzyna Cichopek zdecydowała się zdradzić jedną z nich. Podczas kręcenia kolejnych scen do nowego sezonu "M jak miłość", aktorka uchyliła fanom rąbka tajemnicy, jak nagrania wyglądają w rzeczywistości. Okazuje się, że bohaterowie wcale nie mogą robić tego, co chcą, improwizować, a nawet stanąć w nieodpowiednim miejscu! Katarzyna Cichopek zdradziła pewną tajemnicę, o której wiele osób z pewnością nie ma pojęcia! Tak udają w "M jak miłość". Zobacz WIDEO i ZDJĘCIA.

Katarzyna Cichopek zdradza sekret kręcenia "M jak miłość"

Nagrywanie scen do kolejnych odcinków ulubionych seriali zabiera wiele czasu, a żeby osiągnąć zadawalający, realistyczny efekt końcowy dla widzów, muszą natrudzić się zarówno aktorzy, jak i cała produkcja. Nie inaczej jest w przypadku "M jak miłość", gdzie gwiazdy serialu obecnie pracują nad kolejnymi odcinkami, które będzie można oglądać już na jesień. Katarzyna Cichopek i Marcin Mroczek mieli do zagrania wspólną scenę z Miśkiem (Aleksander Bożyk) pod szkołą chłopca. Katarzyna Cichopek postanowiła zdradzić przy tej okazji, jak wygląda praca nad dobrym, realistycznym ujęciem. 

- Kochani, zdradzę wam mały sekret - zaczyna relacjonować aktorka. - Jesteśmy oczywiście na planie serialu, natomiast to, co mamy tutaj pod stopami, to są nasze znaczniki, widzicie? - mówi Katarzyna Cichopek i pokazuje pewien przedmiot pod swoimi stopami. Okazuje się, że przy każdym z aktorów biorących udział w danej scenie, leży kolorowy znacznik, który ma wyznaczyć aktorom miejsce, gdzie muszą się zatrzymać, by idealnie wpasować się w układ kamery. - (...) To nasz pozycje, w które musimy wejść, by stanąć idealnie pod kamery, które są ustawione - kontynuuje gwiazda "M jak miłość" i pokazuje sprzęt kamerzystów na przeciwko siebie. 

Sztuczki na planie "M jak miłość" 

Tajemnica z planu "M jak miłość" wyszła na jaw, a jak się okazuje, aktorzy nie mogą sobie stawać gdzie chcą i jak chcą. Wszystko musi być dokładnie wymierzone i ustawione pod kamery i światło. Zatem kiedy aktorzy grają sceny, że gdzieś podchodzą czy zatrzymują się w danym miejscu, ono nigdy nie jest przypadkowe. Dzięki pewnym gadżetom, aktorom łatwiej jest pracować na planie. To oczywiście nie jedyne sztuczki, które produkcja wykorzystuje do kręcenia kolejnych scen, a Katarzyna Cichopek często dzieli się z fanami nowinkami z planu. 

Wielka tajemnica gwiazd M jak miłość. Katarzyna Cichopek wygadała się jak każą im udawać na planie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze