Ula z M jak miłość ma bliźniaczkę?! Nigdy wcześniej Iga Krefft nie pokazała zdjęcia z Natalią. To zdolna projektantka

i

Autor: Instagram Ula z M jak miłość ma bliźniaczkę?! Nigdy wcześniej Iga Krefft nie pokazała zdjęcia z Natalią. To zdolna projektantka

Ula z M jak miłość ma bliźniaczkę?! Nigdy wcześniej Iga Krefft nie pokazała zdjęcia z Natalią. To zdolna projektantka

2021-08-22 18:26

Iga Krefft, czyli Ula z "M jak miłość" na szalonej imprezie w modnym klubie Warszawa Powiśle pokazała nie tylko zachwycającą stylizację, która odsłoniła wszystkie wdzięki aktorki, ale także swoją bliźniaczkę. 25-letnia gwiazda "M jak miłość" słynie z tego, że nie chroni prywatności własnej rodziny, chętnie udostępnia zdjęcia mamy i młodych sióstr. Ale nikt nie wiedział, że Krefft ma bliźniaczkę. Piękna brunetka ze zdjęcia o imieniu Natalia, która jest zdolną projektantką biżuterii, nie jest podobna do Krefft z wyglądu, lecz łączy je silna więź. Poznajcie szczegóły!

Czy Iga Krefft, czyli Ula z "M jak miłość" ma siostrę bliźniaczkę?

To była szalona noc gwiazdy "M jak miłość"! Po ostatnich poruszających postach Igi Krefft, która na Instagramie dzieliła się ze wszystkimi dramatycznymi faktami ze swojego życia i ujawniała całą prawdę o chorobie, widać, że powoli aktorka z "M jak miłość" dochodzi do siebie. Iga Krefft wróciła już z wakacji, które spędzała w najpiękniejszych zakątkach Włoch, a także na greckiej wyspie Korfu. Na razie jednak nie gra w "M jak miłość", bo trwa przerwa na planie i nie koncertuje w każdy weekend. Minioną sobotnią noc spędziła w gronie przyjaciółek na imprezie w klubie Warszawa Powiśle, a relację z zabawy umieściła na swoim Instagramie.

Nie przegap: Ula z M jak miłość żegna się ze wszystkimi. Poważnie chora Iga Krefft umieściła przejmujący wpis. Chodzi o jej chorobę

Na jednym z ujęć widać gorący taniec Igi Krefft z piękną brunetką i podpis "bliźniaczki". Niewielu fanów Uli z "M jak miłość" wie, że Krefft ma dwie młodsze siostry - Zuzannę i Tolę. Młodsze siostry Krefft, tak jak Iga, mają na swoim koncie aktorskie osiągnięcia. 23-letnia Zuzanna Krefft grała między innymi w "Na Wspólnej" i "Na dobre i na złe". Za to 13-letnia Tola Krefft zdobywa nagrody w lokalnych konkursach recytatorskich i jest już reprezentowana przez profesjonalną agencję aktorską. Średnia z sióstr Krefft ma oryginalne zainteresowania i wyjątkowy talent. Zuzanna jest autorką niesamowitych rysunków, pięknych kolaży i obrazów oraz artystycznych fotografii. Poza tym średnia siostra Krefft jest zdolną tatuażystką, która robi tatuaże na ciele Igi. I nie jest do niej podobna z wyglądu, bo ma kręcone, ciemne włosy.

Dramat gwiazdy M jak miłość. Iga Krefft pierwszy raz powiedziała o chorobie, która spadła na jej rodzinę

Sprawdź też: Gwiazda M jak miłość kwitnie w ciąży, ale Ilona Janyst już nie gra Anety. Taka była decyzja produkcji

Kim zatem jest "bliźniaczka" Igi Krefft, jak pisze o niej gwiazda "M jak miłość"? To przyjaciółka aktorki, Natalia Kopiszka. Aktorka z "M jak miłość" tak ją nazwała, bo akurat tego wieczoru na imprezę ubrały się tak samo. Wyglądają zupełnie różnie, nie są do siebie ani trochę podobne, ale sukienki wybrały identyczne na imprezę w gronie bliskich znajomych. Natalia Kopiszka na Instagramie podaje, że jest projektantką biżuterii, właścicielką dwóch butików w Warszawie, gdzie sprzedaje autorskie projekty.

Zobaczcie w naszej GALERII ZDJĘCIA Igi Krefft z siostrami i sami oceńcie czy się od siebie tak różnią >>>

Najnowsze