Szokująca metamorfoza Izy z M jak miłość! To nie do uwierzenia co Adriana Kalska ma na głowie - ZDJĘCIA, WIDEO

i

Autor: AKPA/Instagram Szokująca metamorfoza Izy z M jak miłość! To nie do uwierzenia co Adriana Kalska ma na głowie - ZDJĘCIA, WIDEO

Szokująca metamorfoza Izy z M jak miłość! To nie do uwierzenia co Adriana Kalska ma na głowie - ZDJĘCIA, WIDEO

Iza z "M jak miłość" totalnie zaszalała! Adriana Kalska pokazała fanom na swoim profilu na Instagramie, co ma teraz na głowie. To się w głowie właśnie nie mieści - taka wielka gwiazda i to? Fani Izy z "M jak miłość" nie poznają swojej ulubienicy - żona Marcina (Mikołaj Roznerski) na zdjęciach mieni się wieloma kolorami, ale i tak wzrok przyciąga jeden szczegół. Czy taką Izę będziemy oglądać w nowym sezonie serialu po wakacjach 2021? Zobacz koniecznie co sobie zrobiła na głowie Adriana Kalska i jak teraz wygląda w GALERII ZDJĘĆ!

Iza z "M jak miłość" nieźle zaszalała z fryzurą! Zobacz jak dziś wygląda Adriana Kalska! 

Ostatnie metamorfozy Izy z "M jak miłość" powalają na kolana. Adriana Kalska dostała główną rolę w serialu TVN "Papiery na szczęście" i z tego powodu musiała przefarbować włosy na jasny blond. Ale okazuje się, że piękna gwiazda, prywatnie partnerka Mikołaja Roznerskiego i serialowa żona Marcina zaszalała jeszcze mocniej! Aż trudno uwierzyć, że śliczna Kalska coś takiego ma na głowie - zobacz koniecznie w GALERII ZDJĘĆ!

Gwiazda "M jak miłość" niedawno zaprezentowała się fanom na swoim profilu na Instagramie w niezwykle seksownych pozach w łóżku. Ale tym razem zaszokowała dosłownie wszystkich!  

Zobacz koniecznie: Kiedy nowe odcinki M jak miłość? Znamy datę emisji w TVP! Sprawdź co się wydarzy w 1595 odcinku

Szokująca metamorfoza Izy z M jak miłość! To nie do uwierzenia co Adriana Kalska ma na głowie

Iza z "M jak miłość" zaczęła pracę jak większość ludzi w poniedziałek i musiała się do tego stosownie przygotować. Jej piękne długie włosy, które podziwiamy na ekranie, podobnie jak nasze, również wymagają starannego ułożenia. Ale środki, jakie do tego stosuje taka wielka gwiazda zwalają z nóg! - zobacz w GALERII ZDJĘĆ!

Fani "M jak miłość" i Adriany Kalskiej powiedzą, że Iza we wszystkim wygląda ślicznie. Ciekawi jesteśmy co na ostatnie ZDJĘCIA swojej serialowej żony powie Mikołaj Roznerski... 

Nie przegap: M jak miłość. Marzenka i Andrzejek ogłaszają radosną nowinę. Tak długo na to czekał - ZDJĘCIA

Zobacz metamorfozę Kalskiej w GALERII ZDJĘĆ

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze