M jak miłość

Święta w M jak miłość. Misiek zniszczy Zduńskim kolejną Wigilię! Nieodpowiedzialność Lenki doprowadzi do tragedii - ZDJĘCIA

2023-12-11 9:45

W specjalnym odcinku "M jak miłość" tradycji stanie zadość i Misiek (Aleksander Bożyk) znów nieźle narozrabia. Tyle tylko, że już nie ze swojej winy tylko Lenki (Olga Cybińska) obecnej w tym roku na rodzinnej Wigilii u Zduńskich, wraz ze swoimi siostrami! Wszystko przez to, że w świątecznym odcinku "M jak miłość" Kinga (Katarzyna Cichopek) i Piotrek (Marcin Mroczek) zostawią dzieci pod opieką najstarszej córki, a sami udadzą się na świąteczne przygotowania do "Naszego Zielonego Sadu"! Jednak Lenka wymknie się z domu i zrzuci ten obowiązek na Miśka, co niestety nie skończy się dobrze... Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie ZDJĘCIA ze świąt w "M jak miłość".

Święta w "M jak miłość" odcinek specjalny w Wigilię - niedziela, 24.12.2023, o godz. 20.00 w TVP2

W specjalnym odcinku "M jak miłość" historia zatoczy koło i Misiek znów znajdzie się w samym centrum złych wydarzeń! Niestety, talizman od Marka (Kacper Kuszewski) nie zadziała i młody Zduński znów nieźle narozrabia, ale tym razem nie ze swojej winy tylko Lenki, która wspólnie z bliźniaczkami Emilką i Zuzią (Julia, Marcelina Kempka) w tym roku zjawią się na Wigilii, organizowanej u ich rodziców na Deszczowej. Przypomnijmy, że w trakcie poprzednich świąt damska część rodziny Zduńskich zachorowała na bostonkę i nie zawitała do Grabiny, ale teraz już ich nie zabraknie! I to właśnie ona odegra główną rolę w świątecznym odcinku "M jak miłość" i przyczyni się do wybryków Miśka!

Wszystko przez to, że w specjalnym odcinku "M jak miłość" Kinga i Piotrek zostawią dzieci pod opieką najstarszej Lenki, a sami udadzą się do "Naszego Zielonego Sadu", gdzie z pomocą kelnerów - Lilki (Monika Mielnicka) i Maćka (Mateusz Rumiński), a także nestorki rodu Barbary (Teresa Lipowska) przygotują Wigilię dla potrzebujących. Tyle tylko, że Lence nie będzie się chciało pilnować młodszego rodzeństwa, gdyż będzie miała na ten dzień zupełnie inne plany! I w świątecznym odcinku "M jak miłość" wymknie się z domu na spotkanie z chłopakiem, a bliźniaczki zostawi pod opieką Miśka, co oczywiście nie skończy się najlepiej...

Trudno przewidzieć, co w tym roku w specjalnym odcinku "M jak miłość" zmaluje Misiek. Przypomnijmy, że w trakcie ostatnich świąt syn Zduńskich zniszczył obiad dla damskiej części rodziny, a także prezent dla Krysi (Hanna Mikuć), a następnie już w Grabinie ciasto od Kisielowej (Małgorzata Różniatowska), spowodował zwarcie i o mało nie doprowadził do wypadku Marka, aż w końcu przewrócił choinkę, z której potłukł niemal wszystkie bombki i przekręcił specjalny wierszyk dla prababci. Dlatego aż strach pomyśleć, co w tegorocznym świątecznym odcinku "M jak miłość" przygotuje Misiek, ale pewnym jest jedno, że to nie wpłynie na rodzinną Wigilię u Zduńskich, która i tak się odbędzie z pomocą najbliższych Kingi i Piotrka! I ku zaskoczeniu wszystkich niebywałą rolę odegra tu Adam Werner (Jacek Kopczyński)! A już szczególnie, jeśli chodzi o ich dzieci!

Świąteczny odcinek M jak miłość. Na Wigilii u Zduńskich zabraknie najważniejszych osób
Listen on Spreaker.
Najnowsze