M jak miłość

M jak miłość. Marek podaruje Miśkowi wyjątkowy prezent podczas Wigilii u Mostowiaków. Zdejmie rodzinną klątwę - WIDEO, ZDJĘCIA

2022-12-24 17:58

W specjalnym odcinku "M jak miłość" z Wigilią u Mostowiaków Misiek (Aleksander Bożyk) okaże się prawdziwą zakałą rodziny! Syn Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek) będzie miał ogromnego pecha jeszcze na Deszczowej przed wyjściem na uroczystą kolację, ale w Grabinie niezdarność Zduńskiego osiągnie punkt kulminacyjny! W specjalnym odcinku "M jak miłość" na Wigilii u Mostowiaków Misiek zniszczy wszystko, czego się tylko dotknie i tym samym stanie się czarną owcą rodziny! Zduński przejmie niechlubny tytuł od Marka (Kacper Kuszewski), który pomoże Miśkowi go przezwyciężyć! Mostowiak wręczy mu wyjątkowy amulet. Zobaczcie to koniecznie w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" świąteczny odcinek specjalny "Wigilia u Mostowiaków" - sobota, Wigilia 24.12.2022, o godz. 20.00 w TVP2

Specjalny odcinek "M jak miłość" z Wigilią u Mostowiaków z pewnością nie będzie należał do Miśka! Syn Kingi i Piotrka z samego rana będzie miał straszliwego pecha, który objawi się jeszcze na Deszczowej. Zduński strąci tackę z udkami, przygotowaną na święta dla Krysi (Hanna Mikuć), Wojtka (Emilian Kamiński), a także chorych na bostonkę córek Zduńskich - Lenkę (Olga Cybińska) i bliźniaczek Emilkę (Julia Kempka) i Zuzię (Marcelina Kempka). Niestety, na tym się nie skończy, bo Misiek zniszczy również świąteczny prezent dla babci, a w specjalnym odcinku "M jak miłość" tuż przed Wigilią u Mostowiaków jego przygody siegną zenitu i już wyprowadzą Piotrka z równowagi!

W specjalnym odcinku "M jak miłość" tuż przed Wigilią u Mostowiaków Misiek zniszczy ciasto, przygotowane przez Kisielową (Małgorzata Różniatowska), spowoduje zwarcie w rodzinnym domu Mostowiaków i o mały włos nie doprowadzi do wypadku Marka z drabiny, aż w końcu przewróci choinkę i potłucze praktycznie wszystkie bombki jak przed laty Mostowiak. Wówczas cierpliwość Piotrka w specjalnym odcinku "M jak miłość" z Wigilią u Mostowiaków się skończy i Zduński otwarcie zagrozi synowi, że nie dostanie żadnych prezentów, a jedynie rózgę! Wtedy obrażony syn Kingi i Piotrka postanowi uciec z rodzinnej Wigilii, ale nim do tego dojdzie powie jeszcze wierszyk, przygotowany dla Barbary (Teresa Lipowska), który ostro przekręci i zniknie!

Niestety, w specjalnym odcinku "M jak miłość" z Wigilią u Mostowiaków Misiek zgodnie z zapowiedzią nie pójdzie na górę tylko ucieknie z domu i przepadnie jak kamień w wodę. Kinga zaalarmuje całą rodzinę, a w poszukiwania Miśka włączy się Marek! Mostowiak najlepiej będzie wiedział, co przeżywa syn Zduńskich, na którego w tym roku przeszła rodzinna klątwa! To właśnie on odnajdzie zasmuconego Miśka i postanowi podtrzymać go na duchu. W specjalnym odcinku "M jak miłość" z Wigilią u Mostowiaków Marek zdradzi synowi Kingi i Piotrka swój największy sekret i przekaże mu specjalny amulet, dzięki któremu będzie mógł przegonić swojego pecha!

- Jestem do niczego! Wszystko robię nie tak! Jestem czarną krową tej rodziny! - zwierzy mu się Misiek.

- Owcą jesteś, nie krową! Ja też taki byłem, poważnie. Pogadaj z babcią Basią albo z Marysią. Wiesz, jakie ja im tutaj numery wycinałem? A i tak mnie wszyscy kochają i ciebie też. Mówię ci, twoi rodzice daliby się za ciebie pokroić, więc uszy do góry! Zobaczysz, kiedyś wyrośniesz z tego pecha. Z resztą wiesz co... mam tutaj coś, co powinno pomóc. Zobacz, to jest magiczny kamień. Przynosi szczęście i odwraca zły los. Mnie już pomógł, bo wszystko w moim życiu się fajnie ułożyło, więc teraz twoja kolej. Więcej wiary w siebie chłopku! Mówię ci, z czarnych owiec wyrastają najczęściej bardzo porządni ludzie - wesprze go Marek.

M jak miłość, odcinek specjalny. Marek podaruje Miśkowi ważny prezent
Najnowsze