Skandal na planie M jak miłość z udziałem Katarzyny Cichopek! Kinga i Piotrek zrobią to przy Lence! - ZDJĘCIA, WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm/Instagram Skandal na planie M jak miłość z udziałem Katarzyny Cichopek! Kinga i Piotrek zrobią to przy Lence! - ZDJĘCIA, WIDEO

Skandal na planie M jak miłość z udziałem Katarzyny Cichopek! Kinga i Piotrek zrobią to przy Lence! - ZDJĘCIA, WIDEO

Skandal na planie "M jak miłość"! Katarzyna Cichopek pokazała biust i sceny łóżkowe, które nagrywała w obecności serialowej Lenki (Olga Cybińska)! Dorosłe gwiazdy "M jak miłość" zdają się nieźle przy tym bawić, a 13-letnia Olga Cybińska uśmiecha się niepewnie, wyraźnie zakłopotana. Czy takie sceny zobaczymy w nowym sezonie serialu? Film WIDEO z planu "M jak miłość", jaki pokazali Cichopek i Mroczek na swoich profilach na Instagramie nie pozostawia wątpliwości - zobaczcie sami co tam się dzieje i więcej pikantnych ZDJĘĆ Katarzyny Cichopek w GALERII!

"M jak miłość". Katarzyna Cichopek prawie naga na planie! 13-letnia Lenka musi na to patrzeć

Kinga i Piotrek Zduńscy w "M jak miłość" to wzorowa para. Małżeństwo ma już 4-kę dzieci i ich życie kręci się głównie wokół najmłodszych członków rodziny. Tym bardziej więc szokuje WIDEO, które wyciekło z planu serialu, na którym roznegliżowani Zduńscy zdają się nic sobie nie robić z obecności 13-letniej córki. Co to za sceny są nagrywane?

Jako pierwszy na filmie z planu "M jak miłość" prezentuje się Marcin Mroczek, który stoi na Deszczowej w piżamie i szlafroku. Cichopek komentuje ubiór serialowego męża i tak się zaczyna. 

- A Pan zapomniał się ubrać do pracy? - zaczepia serialowa Kinga "męża" na planie "M jak miłość". 

- Jest końcówka maja, piękna pogoda, próbujemy odczarować... A może pani by siebie pokazała? - zachęca Marcin Mroczek.  

- Ok - odpowiada Cichopek i już za chwilę pokazuje naprawdę wiele! 

Zobacz też: Koniec M jak miłość. Magda nie dowie się o zdradzie Andrzeja w 1665 odcinku. Wszystko stanie się po wakacjach - ZDJĘCIA

Cichopek na planie "M jak miłość" chętnie eksponuje biust podczas zakładania mikrofonu do kusej koszulki nocnej. Mroczek wydaje się tym zachwycony i odpowiada koleżance z planu tym samym żartem, jaki ona mu zaserwowała. 

- A pani zapomniała się ubrać, przepraszam? 

- Ale ja, proszę pana, jestem ubrana - serialowa Kinga obraca się z wdziękiem prężąc figurę. 

Dalej widzimy sceny Kingi z "M jak miłość" kręcone w łóżku i nie byłoby to żadnym skandalem gdyby nie fakt, że jak widać w ostatnim kadrze na WIDEO, temu wszystkiemu przygląda się serialowa Lenka. 13-letnia Olga Cybińska uśmiecha się z zakłopotaniem obserwując, jak dorosła gwiazda serialu prezentuje swoje wdzięki. Oceńcie sami, czy tak takie sceny powinny być kręcone w obecności dziecka?   

Nie przegap: Powrót Mateusza do M jak miłość potwierdzony! Po wakacjach młody Mostowiak wróci do Grabiny i niewiernej Lilki - ZDJĘCIA

Skandal na planie M jak miłość z udziałem Katarzyny Cichopek! Kinga i Piotrek zrobią to przy Lence!
Skandal na planie M jak miłość z udziałem Katarzyny Cichopek! Kinga i Piotrek zrobią to przy Lence!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze