Romans gwiazd M jak miłość. Maurycy Popiel zakochał się w aktorce z serialu

2019-06-05 10:30

Maurycy Popiel, aktor z "M jak miłość", zakochany w koleżance z planu. Jeden z plotkarskich tygodników donosi, że serialowy Olek Chodakowski jest związany ze straszą o pięć lat Izabelą Warykiewicz, która też grała w "M jak miłość". Oboje nie ukrywają, że są razem, chętnie dzielą się prywatnymi zdjęciami na Instagramie, a ich związek trwa już od ponad sześciu lat! To nie pierwsza para gwiazd "M jak miłość", która znalazła miłość na planie serialu.

M jak miłość, odc. 1441. Agnieszka (Magdalena Walach), Olek (Maurycy Popiel)

i

Autor: MTL Maxflim/ Materiały prasowe M jak miłość, odc. 1441. Agnieszka (Magdalena Walach), Olek (Maurycy Popiel)

Maurycy Popiel w przeciwieństwie do Olka Chodakowskiego z "M jak miłość" jest stały w uczuciach i wierny ukochanej, którą poznał jeszcze na studiach. W serialu jego bohater jest nałogowym zdrajcą, wymienia kochanki jak rękawiczki. Ostatnio związał się z Agnieszką Olszewską (Magdalena Walach), ale ten romans nie potrwa długo w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2019.

Prywatnie aktor z "M jak miłość" jest w związku z koleżanką z planu. Maurycy Popiel i Izabela Warykiewicz, która w 2008 roku zagrała gościnnie w dwóch odcinkach serialu, poznali się jeszcze na studiach w Krakowie. Jak podaje tygodnik "Rewia" studiowali w krakowskiej szkole teatralnej, mieli wielu wspólnych przyjaciół, a później przeprowadzili się razem do Warszawy. 

Gdy on w 2014 roku dołączał do obsady "M jak miłość" jako Olek Chodakowski, jego dziewczyna skupiała się na rozwoju swojej kariery w innych produkcjach. Ostatnio Izabela Warykiewicz zagrała dziennikarkę w kilku odcinkach "Na dobre i na złe". A ponieważ plan serialu o lekarzach z Leśnej Góry sąsiaduje z planem "M jak miłość", to mieli okazję się tam spotkać. Dziewczyna Popiela występuje w wielu serialach, ale są to epizodyczne role.

QUIZ: W podróży po polskich serialach. Jak uważnie je oglądasz?

Jeśli wierzyć doniesieniom "Rewii" aktorzy z "M jak miłość" podobno szykują się do ślubu. Izabelę Warykiewicz polubiła mama Maurycego Popiela, krakowska aktorka Lidia Bogaczówna (61), z której zdaniem bardzo się liczy.

- Staram się rozwiązywać problemy samemu, ale kiedy potrzebuję rady, to proszę mamę o pomoc - wyznał serialowy Olek z "M jak miłość" w jednym z wywiadów.

Na planie "M jak miłość" narodziła się też miłość Adriany Kalskiej i Mikołaja Roznerskiego - serialowej Izy i Marcina. Niedawno wyszło też na jaw, że Iga Krefft, czyli Ula, jest zakochana w aktorze z "M jak miłość".

Gdzie leży Grabina, kultowa miejscowość z "M jak miłość"? [MAPA]