M jak miłość

Rafał Mroczek nareszcie pokazał córkę! Gwiazdor M jak miłość jest dumny, że to już pannica - ZDJĘCIA

Paweł z "M jak miłość" w prawdziwym życiu ma śliczną córkę! Dziewczynka o tradycyjnym polskim imieniu Zosia przyszła na świat prawie 7 lat temu i Rafał Mroczek nareszcie zdecydował się pokazać ją światu! Gwiazdor "M jak miłość" jest wyraźnie dumny, że jego córka wyrasta na piękną pannicę! Jak wygląda 7-letnia córka znanego z "M jak miłość" Rafała Mroczka - zobacz w unikalnych GALERII ZDJĘĆ!

Paweł z "M jak miłość" pokazał śliczną córkę Zosię! Niepublikowane nigdzie ZDJĘCIA zobacz w GALERII!

Gwiazdor "M jak miłość" prywatnie jest - podobnie jak jego serialowy bohater Paweł Zduński - dumnym tatą córki. Basia (Gabriela Raczyńska) w "M jak miłość" nie jest jego biologicznym dzieckiem, ale wychowuje ją ja własną. Rafał Mroczek również jest wspaniałym tatą, a jego Zosia "rośnie jak na drożdżach"! Zobacz jak teraz wygląda córka Rafała Mroczka w GALERII ZDJĘĆ!

Rafał Mroczek, jeden z najsłynniejszych w Polsce bliźniaków z "M jak miłość" do tej pory starannie chronił wizerunek dziecka przed światem. Zosia jednak ma już prawie 7 lat, a szczęśliwy tata baluje z nią na wakacjach na pustyni i postanowił podzielić się tym z całym światem! 

Na ZDJĘCIACH na oficjalnym profilu Rafała Mroczka widzimy, jak gwiazdor "M jak miłość" przebiera się za Beduina i przemierza z córką piaszczyste bezdroża na wielbłądach! Zosi nie brak także tradycyjnych atrakcji. Córka Mroczka wspaniale tańcząc nad basenem i obserwując świat z okna samolotu. Zobacz unikalne ZDJĘCIA z wakacji Rafała Mroczka z córką. 

Mamą Zosi, córki gwiazdora "M jak miłość" jest Joanna Skrzyszewska. Rafał Mroczek poznał ją w 2007 roku, gdy Joanna miała 15 lat i startowała w konkursie Miss Polski Nastolatek. W październiku 2016 roku urodziła się ich córka, Zosia, a zakochani zaręczyli się podczas wakacji w Meksyku. Do ślubu jednak nie doszło, ponieważ w 2019 roku, po 13 latach związku postanowili się rozstać.

Nie przegap: Grał Wojtusia w M jak miłość, ale 2 lata temu stracił rolę. Tak dziś wygląda Feliks Matecki! Ale wyrósł - ZDJĘCIA

M jak miłość. Anna Mucha pożegnała się z widzami! Już nie zagra roli, której tyle zawdzięcza
Najnowsze