M jak miłość

Prawdziwa siostra Poli z M jak miłość też zagra w serialu? Hania Nowosielska występuje z rodzicami, teraz czas na starszą Zosię? - ZDJĘCIA

2023-06-29 14:25

Hania Nowosielska jako pierwsza z rodziny dołączyła do obsady "M jak miłość". Tuż po tym jak w życiu Kamila (Marcin Bosak) pojawiła się jego córka Pola, widzowie poznali też prawdziwych rodziców Hani. Mało tego, produkcja "M jak miłość" uznała, że Ewelina Kudeń-Nowosielska powinna zagrać matkę Poli. I tak prawdziwe życie aktorek przeniosło się na ekran. Ale 8-letnia Hania ma też starszą siostrę, 12-letnią Zosię. Ostatnio Ewelina i Bartłomiej Nowosielscy rozwiali wątpliwości czy ich druga córka także wystąpi z nimi w "M jak miłość" albo innej produkcji. Sprawdź co się okazało i zobacz zdjęcia ulubionej rodziny z serialu.

Czy siostra Hani Nowosielskiej też dołączy do obsady "M jak miłość" i zagra razem z serialową Polą?

Hania Nowosielska w "M jak miłość" od trzech lat jest Polą, córka Kamila i Weroniki i niemal od początku na planie serialu towarzyszą jej rodzice. 8-letnia aktorka przetarła szlaki nowym bohaterom, w których wcielają się jej prawdziwi rodzice - Ewelina Kudeń-Nowosielska i Bartłomiej Nowosielski.

Kilka miesięcy po Poli do obsady "M jak miłość" dołączyli także sadownik Tadeusz Kiemlicz i właśnie Weronika, była kochanka Kamila, która podrzuciła mu córkę, bo znudziła ją rola matki. Od tego czasu Hania Nowosielska ma to szczęście, że często pracuje na planie serialu z własną mamą, a z ojcem spotyka się w przerwach między ujęciami. Co ciekawe wątek Poli i Weroniki nigdy w żaden sposób nie łączył się z losami Tadeusza.

Ostatnio Hania Nowosielska na profilu swojej matki Eweliny na Instagramie zapewniała, że "M jak miłość" jest jej drugim domem, że uwielbia pracować w serialu, odgrywać rolę Poli, spotykać się za kulisami nie tylko z ekranowym ojcem Kamilem, ale także ukochaną ciocią Anitą, w którą wciela się Melania Grzesiewicz. Przy okazji padło pytanie o udział starszej siostry Hani, 12-letniej Zosi w "M jak miłość" albo w jakimś innym serialu. - Zosia nie gra w serialach i nie chce tego robić - wyjaśniła Ewelina Kudeń-Nowosielska, a jej mąż dodał, że starsza córka rozwija inną pasję. - Tylko robi coś innego...

- A tym czymś innym jest dubbing! Zosieńka kocha to robić. I przed kamerą w telewizji raczej jej nie zobaczycie - zakończyła aktorka z "M jak miłość".  Podczas odpowiedzi na pytania fanów Nowosielscy pierwszy raz głośno opowiedzieli o tym jak traktują ich obcy ludzie na ulicach, jak przykre, wręcz wkurzające sytuacje ich spotykają. Uwielbiana rodzinka z "M jak miłość" płaci wysoką cenę za swoją popularność.

M jak miłość. Podła matka Poli nigdy nie odczepi się od Anity! Znów urobi ją na miłość do córki
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze