Powrót Łukasza do M jak miłość. Syn Marty znów wpakuje się w kłopoty

2018-07-24 10:04 Ag

Gdzie jest Łukasz (Adrian Żuchewicz) z "M jak miłość" i co się z nim dzieje? Od ponad trzech lat syn Marty (Dominika Ostałowska) nie pojawia się w "M jak miłość". Wyjechał do Kolumbii ze swoją dziewczyną Kamilą (Iga Górecka) i od tego czasu słuch po nim zaginął. W nowym sezonie "M jak miłość" Łukasz wróci, ale jego przyjazd do Polski będzie związany z poważnymi kłopotami, w które wciągnie także swoją matkę Martę.

Kiedy Łukasz wróci do "M jak miłość"?

W jakie tarapaty w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2018 wpakuje się Łukasz Wojciechowski? Jaki związek z problemami syna będzie miała Marta, która wróci do Polski z mroczną tajemnicą dotyczącą Łukasza?

Tego wszystkiego widzowie dowiedzą się dopiero w "M jak miłość" późną jesienią. Ale znając Łukasza i jego talent do pakowania się w kłopoty, to moża się spodziewać wszystkiego. Wystarczy tylko przypomnieć jak cztery lata temu w "M jak miłość" Łukasz miał wypadek na motorze ze swoją przyjaciółką Karoliną (Aleksandra Kusio). Dziewczyna zginęła, a jej serce zostało przeszczepione Magdzie (Anna Mucha).

Po tym wypadku Łukaszowi groziło 8 lat więzienia. Choć nie był winny spowodowania wypadku, ale ojciec sprawcy, wpływowy biznesmen Krupski (Andrzej Baranowski), przekupił świadków aby zeznawali na korzyść jego syna Adama (Jerzy Grzymała).

Na szczęście, w ostatniej chwili, Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek) znalazł dowód niewinności pasierba. Podczas finałowej rozprawy Łukasz został uniewinniony. Niedługo później wyjechał z nową dziewczyną Kamilą do Kolumbii. Później dołączyła do niego Marta.

W nowym sezonie "M jak miłość" okaże się, że Marta i Łukasz przeprowadzili się już do Niemiec, do Berlina. Gdy Marta w 1400 odcinku "M jak miłość" przyjedzie do Grabiny na śłub Marysi (Małgorzata Pieńkowska) i Artura (Robert Moskwa) słowem nie wspomni o problemach syna.

Dopiero kiedt wróci do Polski na stałe wyjawi mroczną tajemnicę Łukasza. Twórcy "M jak miłość" zapewniają, że ten wątek wzbudzi sporo emocji w nowych odcinkach "M jak miłość" późną jesienią 2018.

Najnowsze