Piotrek z M jak miłość zafundował sobie odjazdowy prezent na dzień ojca! Tym teraz będzie jeździł mecenas Zduński? - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram Piotrek z M jak miłość zafundował sobie odjazdowy prezent na dzień ojca! Tym teraz będzie jeździł mecenas Zduński? - ZDJĘCIA

Piotrek z M jak miłość zafundował sobie odjazdowy prezent na dzień ojca! Tym teraz będzie jeździł mecenas Zduński? - ZDJĘCIA

Piotrek w "M jak miłość" to jeden z najbardziej lubianych bohaterów. Nic dziwnego, że Marcin Mroczek, dzięki roli, którą gra od samego początku serialu, stał się wielką gwiazdą. Aktor żyje też stosownie do swojego statusu - ależ prezent wyszykował sobie na Dzień Ojca! Mroczek pochwalił się nową "zabawką" na swoim profilu na Instagramie. Czy to oznacza, że mecenas Zduński zmieni styl i zacznie przyjeżdżać do pracy takim pięknym pojazdem? Zobacz TO koniecznie w GALERII ZDJĘĆ!

Piotrek z "M jak miłość" zmienia styl? Zobacz na ZDJĘCIACH, co zafundował sobie Marcin Mroczek!

Gwiazdy "M jak miłość" wiedzą jak o siebie zadbać podczas przerwy w pracy na planie. Kiedy serialu nie ma w telewizji i najważniejszych postaciach i tak nie da się zapomnieć. Ostatnio Marcin Mroczek żegnał się z widzami i pomstował na warunki w pracy, a teraz zaszokował prezentem, jaki sprawił sobie na Dzień Ojca. To robi naprawdę ogromne wrażenie - zobacz w GALERII ZDJĘĆ!

Gwiazdor "M jak miłość" na swoim profilu na Instagramie pokazał właśnie, co sobie kupił z okazji Dnia Ojca. W "odpakowaniu" prezentu pomagali mu synowie, którzy następnie pojechali obok na swoich rowerkach. Czy to możliwe, że takim pojazdem teraz będzie poruszał się mecenas Zduński z ulicy Deszczowej? 

Zobacz też: Wyrzucona z M jak miłość Barbara Kurdej-Szatan wraca w nowej roli w serialu! Wiemy, kogo teraz zagra

Grający Piotrka w "M jak miłość" Mroczek zbudował niezłe napięcie, pokazując kadr po kadrze pojazd, którym teraz będzie jeździł jako super tata. Zaczął od kasku, zapakowanego w papier, później pokazał skórzaną kurtkę, a na końcu swoją wielką radość na...  motocyklu!

Gwiazdor "M jak miłość" zaczął od życzeń dla wszystkich ojców w dniu ich święta. - Cieszcie się, radujcie, doceniajcie! A przede wszystkim poświęcajcie swoim dzieciakom czas - życzył z uśmiechem Mroczek. - A ja z okazji Dnia Taty idę odebrać sobie coś specjalnego. Nie powiem, że ktoś mi to sprezentował, bo sprezentowałem sobie to ja sam! W sumie na Dzień Taty i na przyszłe urodziny. 

Następnie Mroczek zaprezentował kask i skórzaną kurtkę "motocyklówkę" z dopiskiem: - Domyślacie się już co to jest?

W końcu na wielkim, nowoczesnym motocyklu zaprezentował się Piotrek z "m jak miłość", a nawet pozwolił na to swojemu starszemu synowi. Wyobrażacie sobie, że mecenasa Piotrek Zduński w "M jak miłość" porusza się takim pojazdem, przetestowanym przez Miśka (Olek Bożyk)? 

Nie przegap: Kinga odejdzie z M jak miłość? Katarzyna Cichopek poświęci rolę w serialu, bo dostała inną propozycję?

Piotrek w M jak miłość cierpi katusze na planie! Marcin Mroczek wygarnął całą prawdę
Najnowsze