Paweł w M jak miłość odnajdzie testament Franki. Co się stanie ze Zduńską w nowym sezonie?

i

Autor: MTL Maxfilm Paweł w "M jak miłość" odnajdzie testament Franki. Co się stanie ze Zduńską w nowym sezonie?

Paweł w M jak miłość odnajdzie testament Franki. Co się stanie ze Zduńską w nowym sezonie? - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

2022-06-06 8:37

W "M jak miłość" po wakacjach 2022 Paweł (Rafał Mroczek) znajdzie testament Franki (Dominika Kachlik) i otworzy go! Czy to oznacza, że z panią Zduńską stanie się coś strasznego, czy to raczej w głowie Zduńskiego powstanie obawa o jej życie? Ujawniamy, że ostatecznie Franka poleci do USA szukać porzuconego 10 lat temu Adama. Nie wiadomo także, jaka będzie kolejna diagnoza lekarza, który ma jej pomóc urodzić dziecko Pawła. W ostatnich przed wakacjami "Kulisach M jak miłość" widzimy, jak Paweł otwiera testament Franki! Prawy człowiek ze Zduńskiego, nie zrobiłby tego, gdyby nie myślał, że jego żona nie żyje... Co tak naprawdę stanie się z Franką? Sprawdź co już wiemy i zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ!

"M jak miłość" po wakacjach. Paweł odnajdzie testament Franki. Co się stanie z jego żoną?

W nowy sezon "M jak miłość" Franka i Paweł wkroczą rozdzieleni. Zduńska poleci do USA, jak zaplanowała w finale serialu, a kiedy wróci Paweł już nie będzie taki sam. Kiedy radosna Zduńska wróci do domu zastanie męża ze swoim testamentem w rękach! Co wydarzy się takiego, że Zduński otworzy dokument opatrzony napisem: "Otworzyć w razie mojej śmierci"? Zobacz TO koniecznie w GALERII ZDJĘĆ

Jak pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ grająca Frankę w "M jak miłość" Dominika Kachlik dostała rolę w nowym serialu. Czy to oznacza, że zniknie z "M jak miłość" w tragicznych okolicznościach? 

Nie przegap: M jak miłość. Patrycja pozbędzie się Łukasza i upokorzy jego matkę Martę? W nowym sezonie rozwiedziona Argasińska zmieni się nie do poznania – WIDEO, ZDJĘCIA

Uspokajamy - Franka w "M jak miłość" nie zginie w żadnej katastrofie, ale jej powrót do domu owiany będzie tragedią. Paweł z jej testamentem w dłoniach zwiastuje wielki dramat i Zduńscy go nie unikną - zobacz TO koniecznie w GALERII ZDJĘĆ!

Dominika Kachlik faktycznie zagra w innym serialu, ale z rolą Franki w "M jak miłość" pożegnała się tylko na chwilę, bo zakończyły się na razie jej dni zdjęciowe na planie. 

- Problemy, które pojawiły się na horyzoncie są dużym wyzwaniem dla niej i dla Pawła - wyznała Kachlik w ostatnich "Kulisach M jak miłość". 

Niewykluczone, że Zduńscy w "Nowym sezonie M jak miłość" podejmą jednak wspólną walkę o własne dziecko, bo Franka na pewno pojawi się w nowych odcinkach serii.

- Będę, wrześniowe odcinki już nakręcone :) - Kachlik uspokoiła swoich fanów na Instagramie. 

Czy z chorobą Franki będą związane nowe tragiczne wieści dowiemy się zaraz po wakacjach 2022. 

Zobacz koniecznie: Julia w M jak miłość urodzi dziecko Andrzeja i będzie straszną matką? Picie alkoholu w ciąży to dopiero początek tego co pokaże w nowym sezonie - ZDJĘCIA

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu. Paweł dowie się o dziecku Franki. Rozwód Patrycji i Argasińskiego i duże zmiany u Chodakowskich
Najnowsze