Patrycja zniknie z M jak miłość po wakacjach 2022?! Razem z Marysią uciekną, ale będą śledzone!

i

Autor: MTL Max Film Patrycja zniknie z M jak miłość po wakacjach 2022?! Razem z Marysią uciekną, ale będą śledzone!

Patrycja zniknie z M jak miłość po wakacjach 2022?! Razem z Marysią uciekną, ale będą śledzone! - WIDEO

2022-05-15 8:43

Patrycja (Alżbeta Lenska) zniknie z "M jak miłość" po wakacjach 2022?! Jej życie w Grabinie całkiem się zmieni i nie będzie już uzależniona od żadnego faceta. Po urodzeniu Jasia (Aleksander Cacko), przejdzie metamorfozę! Alżbeta Lenska podzieliła się z fanami "M jak miłość" wideo, na którym pokazuje, że jej bohaterka wyjedzie! We wszystko wplątana będzie Marysia (Małgorzata Pieńkowska), która najwyraźniej bardzo zaprzyjaźni się z Argasińską. Serialowa Patrycja mówi o tajemniczej wycieczce, którą widzowie zobaczą dopiero za jakiś czas. Razem z Rogowską opuszczą Grabinę na zawsze?! Zobacz WIDEO z tych scen.

Patrycja zniknie z "M jak miłość" po wakacjach 2022? Razem z Marysią mają plan

Zmiany w "M jak miłość" po wakacjach 2022 są już pewne! Życie bohaterów się zmieni, a pewne wątki zostaną rozbudowane. Patrycja nie będzie już wystraszoną i wycofaną kobietą, która boi się męża i rzeczywistości życia na wsi. Wręcz przeciwnie, odzyska siły i pewności siebie i świetnie wpasuje się w klimat Grabiny. Bardzo zaprzyjaźni się z Marysią, ale nie tylko. Argasińska nie skończy w pieluchach, zawalona obowiązkami pani domu. Postanowi wziąć się w garść i zawalczyć o siebie! Czy to wiąże się z ucieczką i zaczęciem nowego życia?

Alżbeta Lenska podzieliła się z fanami "M jak miłość" dającym do myślenia wideo. Aktorka pokazuje plan zdjęciowy i jest w wyśmienitym humorze. - Tak sobie tu właśnie przechadzam się... Idę sobie do pracy - relacjonuje Lenska, pokazując auto, gdzie w środku czeka na nią Rogowska. - A co ja mam tu za kierowcę świetnego? - zapyta się z uśmiechem i pokaże Marysię. - Jedziemy na wspaniałą wycieczkę! Oni nas będą śledzić, ci ludzie, mam nadzieję, że ich nie przejedziemy. No więc my się wybieramy na wycieczkę, a na jaką, to się dowiecie za jakiś czas - relacjonuje Lenska, czym bardzo zaciekawia widzów, co stanie się z jej bohaterką w "M jak miłość" po wakacjach.

Przeczytaj: Koniec M jak miłość, Barwy szczęścia ze zmianą emisji jesienią! Będą nowe godziny niektórych hitów TVP

Z słów Patrycji z "M jak miłość" wynika, że razem z Marysią planują opuścić Grabinę. czyżby kobieta miała dość życia u boku Łukasza (Jakub Józefowicz) i chciała złapać trochę oddechu? Lenska mówi o śledzeniu, ale ma raczej na myśli ekipę "M jak miłość', która nagrywa sceny jazdy autem. Argasińska pokazuje się elegancko ubrana, co może zwiastować jakieś poważne spotkanie. Niestety nie zdradza gdzie dokładnie wybierają się z Marysią i po co tam jadą. Można jednak wnioskować, że skoro mowa o "wycieczce" Patrycja powinna wrócić bezpiecznie do Grabiny do syna i Łukasza. 

Alżbeta Lenska postanowiła też zrobić na swoim Instagramie krótką ankietę dla fanów "M jak miłość". Zapytała się ich: Co myślicie, Patrycja powinna wrócić do tego, żeby była prawnikiem tak jak kiedyś? - pyta fanów aktorka. Proponuje też, że może jej bohaterka zajmie się doradztwem pani sołtys i razem z Kisielową (Małgorzata Rożniatowska) zacznie działać w Grabinie? Tak jak wspomina Alżbeta Lenska - na te odpowiedzi trzeba jeszcze trochę poczekać. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1664: Tajemniczy Ziętara wyjawi Uli sekret o sąsiedzie zmarłego ojca. To Horbaczewski przejmie jej majątek po Jakubczyku? – ZDJĘCIA

Patrycja zniknie z M jak miłość?! Razem z Marysią uciekną, ale będą śledzone
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze