M jak miłość

Nowa twarz Aleksandry z M jak miłość. Takiej Małgorzaty Pieczyńskiej jeszcze nie widzieliście - ZDJĘCIA

2023-08-14 14:49

W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska) będzie wyglądać zupełnie inaczej?! Matka Marcina (Mikołaj Roznerski) i Olka (Maurycy Popiel) przeszła niezwykłą metamorfozę, a efektem swojej przemiany pochwaliła się na swoim Instagramie. Pod zdjęciem aktorki pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Pewnie dlatego, że Pieczyńska całkowicie zaskoczyła fanów, gdyż w takim wydaniu jeszcze nie pozowała! Czy tak zmieni się Chodakowska w świetle dramatycznych wydarzeń, jakie rozegrają się w życiu jej rodziny w nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej? Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Metamorfoza Aleksandry z "M jak miłość"! Tak zmieni się Chodakowska w nowym sezonie po wakacjach?

W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach w życiu Aleksandry wiele się wydarzy! Przede wszystkim Chodakowska będzie musiała w końcu pogodzić się z rozstaniem Izy (Adriana Kalska) i Marcina, gdy jej syn na własne oczy przekona się, że już nie ma co ratować. Chodakowski przyłapie żonę z Radkiem (Philippe Tłokiński) i zrozumie, że to koniec, choć nie będzie to łatwe ani dla niego, ani jego matki. I to nie tylko dlatego, że prywatnie Aleksandra będzie bardzo lubiła Izę, ale przede wszystkim z uwagi na dzieci, których losem szczególnie przejmie się ich babcia. Oczywiście, w nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej Marcin będzie mógł liczyć na pomoc matki, która oprócz tego, że zajmie się kompletnie załamanym synem, to jeszcze zaopiekuje się Mają (Laura Jankowska) i Szymkiem (Staś Szczypiński)! Czy to wpłynie na jej przemianę?

Małgorzata Pieczyńska pochwaliła się niezwykłą metamorfozą na swoim Instagramie. Uwielbiana Aleksandra z "M jak miłość" zapozowała w bardzo krótkich włosach, czym kompletnie zaskoczyła swoich fanów. Tym bardziej, że aktorka zdążyła już przyzwyczaić wszystkich do swoich długich i ciemnych włosów, w których występuje m.in. w "M jak miłość", a teraz zdecydowała się na mocne cięcie! Oczywiście, zaskakująca przemiana Pieczyńskiej od razu wpadła w oko zszokowanym fanom, którzy nie szczędzili pod jej adresem miłych słów! Choć znaleźli się również zwolennicy poprzedniej fryzury aktorki!

- Bardzo Pani ładnie w tej fryzurze. Chociaż bardziej podobają mi się Pani piękne, długie, falujący włosy;

- Gdzie te piękne, długie włosy? 😢;

- Jesteś wspaniała aktorka lubię Twoja grę...tu wyglądasz jak nastolatka🔥❤️;

- Pani jest zawsze piękna ❤️❤️❤️;

- Pani Małgosiu: ładnemu we wszystkim ładnie;

- Pani Małgosiu Pani w każdej charakteryzacji wygląda cudnie ❤️.

Tyle tylko, że widzowie "M jak miłość" nie zobaczą Aleksandry w nowej fryzurze w nowym sezonie swojego ulubionego serialu po wakacjach, gdyż przemiana aktorki jest podyktowana zupełnie inną rolą, co wyjaśnia sama zainteresowana. Póki co nie wiadomo, o jaką produkcję chodzi, choć fani już zaczęli debatować na ten temat w komentarzach. Pewnym jest jednak, że w nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej Chodakowska powróci w takim samym wydaniu, w którym zdążyli pokochać ją widzowie. A zatem w swoich pięknych długich włosach!

- Próba charakteryzacji do roli, o której na razie nic więcej nie mogę powiedzieć 😜🎥💄#naplanie #actresslife🎥 - skomentowała aktorka.

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
Najnowsze