Nowa gwiazda w M jak miłość. Małgorzata Sadowska dołącza do obsady!  Anna mocno namiesza w życiu Marcin i Izy!

i

Autor: MTL Maxfilm/AKPA Nowa gwiazda w "M jak miłość". Małgorzata Sadowska dołącza do obsady! Anna mocno namiesza w życiu Marcin i Izy!

Nowa gwiazda w M jak miłość. Małgorzata Sadowska dołącza do obsady! Anna mocno namiesza w życiu Marcina i Izy! - ZDJĘCIA

W 1557 odcinku "M jak miłość" na ekranie zobaczymy Małgorzatę Sadowską w roli Anny Bosackiej! Piękna i wpływowa bizneswoman niestety bardzo namiesza w małżeńskim życiu Marcina (Mikołaj Roznerski) i Izy (Adriana Kalska)... Zdradzana przez własnego męża kobieta będzie szukała pomocy właśnie u Chodakowskiego! W dodatku okaże się, że w mroczną aferę zamieszana jest też jego żona... Sprawdź kim jest nowa gwiazda, która pojawi się w 1557 w "M jak miłość"! Zobacz koniecznie ZDJĘCIA!

"M jak miłość" odcinek 1557 - wtorek, 5.01.2020 o godz. 20:55 w TVP2

Małgorzata Sadowska w roli Anny wkroczy do 1557 odcinka "M jak miłość". Bogata bizneswoman będzie jak "gwiazdka z nieba" dla firmy detektywistycznej Marcina i Jakuba (Krzysztof Kwiatkowski). Szybko stanie się główną klientką, a w jej sprawę włączy się nawet dawny szantażystka Olka, Olewicz! To on właśnie będzie śledził niewiernego męża Anny.  

W 1557 odcinku "M jak miłość" nowa postać z twarzą Małgorzaty Sadowskiej zażąda od detektywów dowodów zdrady swojego męża. Niestety, szybko okaże się, że bogaty małżonek prowadzi mocno hulaszczy tryb życia! Jak Anna i jej mąż namieszają w życiu Marcina? 

M jak miłość. Metamorfoza Izy. Po latach zmieni wreszcie fryzurę - WIDEO

Marcin dowie się w 1557 odcinku "M jak miłość", że koleżanką z pracy męża Anny jest... jego własna żona! Załamany Chodakowski szybko będzie żałował, że w ogóle wziął tę sprawę, ale jak już powie A, to powie i B... Czy Iza da się zbałamucić mężowi Anny? 

Anna, kiedy otrzyma dowody zdrady swojego męża nie zniknie z ekranu "M jak miłość". Do będzie dopiero początek jej zleceń dla Marcina i Jakuba, a Marcin będzie się czuł coraz mocniej w to prywatnie uwikłany... Czy doświadczona Anna zacznie podrywać przystojnego Marcina i znajdą pocieszenie w swoich ramionach?  

Zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ!

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1536: Zdradzona Kinga będzie chciała zabić Piotrka! Dostanie się też teściowej Marysi

M jak miłość: Małgo9rzata Sadowska (Anna)

i

Autor: AKPA

Kim jest Małgorzata Sadowska, nowa gwiazda w "M jak miłość"?

Małgorzata Sadowska jest zawodową aktorką po Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Warszawie.

Sadowska znana jest serialowym fanom widzom z takich przebojów jak: "Klan", saga "Nad Rozlewiskiem", "Dziewczyny ze Lwowa", "Niania"

Aktualnie gwiazdę możemy oglądać w serialu "Uzdrowisko", gdzie gra Grażynę. 

W "M jak miłość" Małgorzatę Sadowską zobaczymy w odcinku 1557, kiedy pojawi się w firmie detektywistycznej Marcina i Jakuba z nowym zleceniem.  

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze