M jak miłość

Marysia z M jak miłość urażona na planie do żywego! Małgorzata Pieńkowska otrzymała szokujące pytanie od reżysera

2023-07-17 19:59

To szok, co spotkało Małgorzatę Pieńkowską na planie "M jak miłość"! Serialowa Marysia dostała niepokojący komentarz na temat swojej kariery. Fani hitu TVP2 uwielbiają wątek Rogowskich, którzy niemal od początku istnienia serialu związani są z Grabiną i rodzinnym domem Mostowiaków. Marysia i Artur (Robert Moskwa) mieli swoje wzloty i upadki, ale uchodzą za wzór kochającej się rodziny. Okazuje się, że za kulisami "M jak miłość" też zdarzają się dziwne sytuacje, a Pieńkowska wyznała, z jakim komentarzem spotkała się ze strony pewnego reżysera.

Marysia z "M jak miłość" dostała szokujące pytanie na planie. To uraziłoby każdego! 

Małgorzata Pieńkowska to gwiazda serialu "M jak miłość", która nierozerwalnie kojarzona jest z rolą dobrej, uczciwej i pomocnej Marysi. Ona i Artur uchodzą za wzór małżeństwa i kochających się bliskich. Rogowscy zawsze grają tych dobrych i pomocnych i to do nich inni bohaterowie z "M jak miłość" zwracają się o radę. Okazuje się, że w rzeczywistości Małgorzatę Pieńkowską spotkała niemała przykrość, a dokładniej chodzi o komentarz rzucony w jej kierunku podczas pracy przy hicie TVP2. Aktorka udzieliła wywiadu dla magazyny "Viva", w którym otworzyła się na trudne tematy blasków i cieni popularności. W wywiadzie wzięła udział także córka Pieńkowskiej, Ina Sobala. Kobieta miała zaledwie 10 lat jak matka zaczynała swoją przygodę z "M jak miłość". Szybka rozpoznawalność rzutowała na życie ich obu. Nie zawsze odnajdywały plusy takiej sytuacji. 

- Rozmawiałam niedawno z jednym z reżyserów serialu „M jak miłość”, nie podam nazwiska. Opowiadał coś o mainstreamie, wymieniał jakichś aktorów, nagle patrzy na mnie i pyta: „Gosia, a ty coś grałaś poza »M jak miłość?«”. Tak mi się wydał rozkoszny w tej swojej ignorancji, że odpowiedziałam: „Nie. To jest moja pierwsza rola. I gram ją od trzeciego roku studiów w szkole teatralnej” - czytamy słowa Małgorzaty Pieńkowskiej w wywiadzie na stronie Viva.pl. Od razu zapytano aktorkę, czy wspomniany reżyser wyłapał ironię jej słów. 

- Nie. Myślę, że mało go interesowałam. Ja oczywiście nie mam pretensji, nie muszę go interesować, w ogóle nie o to chodzi. Po prostu zastanawiam się, jak będzie wyglądał jego pełnometrażowy debiut - komentuje aktorka

Gwiazda "M jak miłość" szczerze o aktorstwie i pracy na planie "M jak miłość"

Jak się okazuje, Małgorzata Pieńkowska padła ofiarą rażącego nietaktu, a przecież aktorka zajmuje się nie tylko grą w hicie TVP2. Artystka kocha również śpiew i ma na swoim koncie sukcesy w tej dziedzinie, m.in. występ z Formacją Nieżywych Schabuff w piosence "Klub wesołego szampana". Małgorzata Pieńkowska postanowiła nie wchodzić w dyskusję po nieprzychylnym komentarzu reżysera "M jak miłość" i nie poczuła potrzeby, by udowadniać komukolwiek, że jej zainteresowania są szerokie, a gra w "M jak miłość" to nie jedyne, na czym się skupia. 

M jak miłość. Kinga i Piotrek po tragedii, która na nich spadnie, wyjadą do Grabiny! Będzie wielka impreza u Mostowiaków
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze