Marek wróci do M jak miłość? Mateusz przyzna się ojcu, że będzie miał dziecko z Lilką!

2020-02-25 8:19 jkk
Marek wróci do M jak miłość? Mateusz przyzna się ojcu, że będzie miał dziecko z Lilką!
Autor: MTL Maxfilm/tvp/vod Marek wróci do M jak miłość? Mateusz przyzna się ojcu, że będzie miał dziecko z Lilką!

W 1496 odcinku "M jak miłość" Mateusz (Krystian Domagała) przyzna się ojcu, że sam będzie ojcem. Czy Marek (Kacper Kuszewski) na tę wieść rzuci wszystko i wróci do Grabiny? Być może się wścieknie, ale jeżeli dobrze jeszcze pamięta lata swojej młodości, może będzie bardziej pobłażliwy, jak kiedyś wobec niego Barbara (Teresa Lipowska)... Czy zobaczymy Marka w nowych odcinkach "M jak miłość"? A może w 1496 odcinku "M jak miłość" oświadczy, że wróci do Grabiny na stałe?

"M jak miłość" odcinek 1496 - poniedziałek, 24.02.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1496 odcinku "M jak miłość" Mateusz już nie będzie miał innego wyjścia, jak przyznać się, że jest ojcem dziecka Lilki. Jak wiemy, to jest na razie pół prawdy, bo Lilka zaszła w ciążę z gwałcicielem, ale młody Mostowiak wziął na siebie odpowiedzialność za rodzinę. 

Czytaj tez: Koniec Joasi w M jak miłość? Asia poświęci życie dla Wojtka i rodziny! Barbara Kurdej-Szatan wyjawia całą prawdę!

Sprawy przyspieszy fakt, że Marysia odkryje prawdę o ciąży Lilki i Mateusz już nie będzie mógł dalej kłamać. Marysia będzie bardzo źle czuła się wobec Marka, któremu obiecała, że zaopiekuje się synem... 

Ale nawet wtedy, w 1496 odcinku "M jak miłość" Mateusz nie powie cioci ani słowa o gwałcie, ale zgodzi się zadzwonić do ojca. Czy Marek, kiedy usłyszy wieści od syna, rzuci wszystko i wróci do Grabiny?

Jak pamiętamy, Marek też miał burzliwe przygody w młodości - ale też duże wsparcie Barbary, która pozwalała mu na wiele, jako jedynemu synowi. i dopiero po wypadku, w którym zginęła jego żona, Hanka (Małgorzata Kożuchowska) a on przeszedł padaczkę pourazową, ustatkował się. 

Czy w 1496 odcinku "M jak miłość" Marek wścieknie się na wieść o tym, że zostanie dziadkiem? A może wróci do Grabiny, na przykład na ślub Lilki i Mateusza i będzie wspierał nastolatków w wychowaniu kolejnego Mostowiaka?

Na oficjalnym profilu "M jak miłość" pojawiło się zdjęciu poważnego Mateusza tuz przed telefonem do ojca w 1496 odcinku "M jak miłość". Co na to fani? Wygląda na to, że mocno wspierają Mateusz i liczą na powrót Marka!

- To zdecydowanie nie sprawa na telefon.. Mateuszowi przydałoby się teraz wsparcie ojca. Mam nadzieję, że powie mu wszystko, a Marek to zrozumie.. sam adoptował dzieci, sądzę, ze będzie umiał postawić się w sytuacji Mateusza

- Mateusz trzymaj się jesteś super chłopakiem odpowiedzialnym i modrym młodzieńcem każda dziewczyna marzy o takim chłopku

Najnowsze