M jak miłość, odcinek 1496: Mateusz ojcem dziecka gwałciciela! Marek wścieknie się na wieść o ciąży Lilki

2020-02-05 14:25 jkk
 M jak miłość, odcinek 1496: Mateusz ojcem dziecka gwałciciela! Marek wścieknie się na wieść o ciąży Lilki
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1496: Mateusz ojcem dziecka gwałciciela! Marek wścieknie się na wieść o ciąży Lilki

Przed Mateuszem w 1496 odcinku "M jak miłość" kolejne męskie wyzwanie! Będzie musiał powiedzieć o ciąży Lilki... swojemu ojcu (Kacper Kruszewski)! Jak zareaguje Marek na tak poważną wieść? Pogratuluje nastoletniemu synowi, czy raczej wścieknie się? Ciąża Lilki w 1496 odcinku "M jak miłość" nie będzie już tajemnicą dla rodziny Mostowiaków. Jednak czy wściekłość ojca w 1496 odcinku "M jak miłość" nie podetnie skrzydeł walczącemu o życie Lilki po gwałcie Mateuszowi?

"M jak miłość" odcinek 1496 - poniedziałek, 24.02.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1486 odcinku "M jak miłość" Mateusz weźmie na swoje barki jeszcze więcej niż dotąd. Czy chłopak zgwałconej Lilki poradzi sobie w dorosłej, męskiej rozmowie o ciąży swojej dziewczyny?

Jak pisaliśmy już, Mateusz aby ratować swoją dziewczynę, weźmie na siebie pełną odpowiedzialność za los Lilki i dziecka - niezależnie od tego, czy jest jego!. Oświadczy się swojej dziewczynie, a w prezencie wręczy jej pierścionek tragicznie zmarłej matki (Małgorzata Kożuchowska)! Jednak w 1496 odcinku "M jak miłość" wieści będzie musiał przekazać także swojemu ojcu... Czy Marek wścieknie się, że Lilka jest w ciąży?

Mateusz aż do 1496 odcinka będzie walczył o życie Lilki i jej dziecka. W końcu nadal nie będzie wiadomo kto jest ostatecznie ojcem - Mostowiak, czy bandyta gwałciciel. Ale bez względu na wszystko Mateusz weźmie na siebie opiekę nad rodziną!

Jak zareaguje na wieści tata Mateusza? Miejmy nadzieję, że obawy przez męską rozmową Mateusza, okażą się przesadzone.- Lucjan by go na pewno pobłogosławił i powiedział, że jest wspaniałym człowiekiem! Moja krew - mówi Teresa Lipowska, czyli serialowa Barbara w "Kulisach M jak miłość".

- Dziadek Lucjan byłby bardzo dumny z Mateusza, ponieważ on też w młodości wychowywał nieswoje dziecko - potwierdza  Krystian Domagała, czyli Mateusz w "Kulisach M jak miłość".

Czy zatem Marek stanie na wysokość zadania i pobłogosławi związek Mateusza i Lilki? Czy raczej wścieknie się, że bardzo młody syn "wpakował się w takie tarapaty"? Na ile na wsparcie ojca może liczyć Mateusz zobaczymy w 1496 odcinku "M jak miłość".

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze