M jak miłość, odcinek 1496: Lilka w ciąży podda się aborcji! Czyje to będzie dziecko?

2020-02-04 22:24 jkk
 M jak miłość, odcinek 1496: Lilka w ciąży podda się aborcji! Czyje to będzie dziecko?
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1496: Lilka w ciąży podda się aborcji! Czyje to będzie dziecko?

W 1496 odcinku "M jak miłość" Lilka (Monika Mielnicka) po gwałcie podejmie dramatyczną decyzję o aborcji! Czy jednak będzie pewna, czyje to dziecko? Lilka po gwałcie nadal pozostaje bez fachowej pomocy policji i psychologów. Uparcie odmawia też ujawnienia prawdy o tym, że została brutalnie zgwałcona! Czy dramatyczna decyzja o aborcji w 1496 odcinku "M jak miłość" okaże się przełomem, który sprawi, że Mateusz (Krystian Domagała) przestanie milczeć i wciągnie do sprawy dorosłych?

"M jak miłość" odcinek 1496 - poniedziałek, 24.02.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Lilka, wciąż załamana po brutalnym gwałcie, w 1496 odcinku zacznie mówić wprost o aborcji! Nie będzie chciała przystąpić do matury z powodu wstydu i upokorzenia... Ciążowy brzuch to tez dla dziewczyny Mateusza zdecydowanie za dużo w obliczu ciężkich egzaminów...

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1496: Bartek sprowadzi na Ulę bandytę. Były kumpel z celi wrobi go w kradzież

I tak w 1496 odcinku "M jak miłość" Lilka wyraźnie zapowie Mateuszowi, że jeżeli test DNA wykaże, że ojcem dziecka jest gwałciciel, podda się aborcji. I to pomimo tego, że Mateusz już zadeklarował jej chęć opieki nad dzieckiem, niezależnie od tego, kto okaże się ojcem.

Jednak Lilka będzie przekonana 1496 odcinku "M jak miłość", że nie udźwignie ciężaru ciąży z gwałcicielem i wychowania dziecka, które jej będzie do końca życia przypominać, co się stało. Czy dziewczyna Mateusza rozważy jeszcze inne warianty wydarzeń, czy uprze się przy aborcji?

Mateusz nadal będzie trwał przy boku swojej dziewczyny w 1496 odcinku "M jak miłość". I nie podda się, ani w kwestii poszukiwań gwałciciela, ani profesjonalnej pomocy dla niej. Policyjne dochodzenie i psychoterapia mogłyby postawić Lilkę po gwałcie "na nogi". Czy dziewczyna Mateusza w końcu skorzysta z rad swojego oddanego nad życie chłopaka?

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze