M jak miłość, odcinek 1491: Lilka w ciąży po gwałcie. Kto jest ojcem dziecka? - ZWIASTUN

2020-02-01 10:47 jkk
M jak miłość, odcinek 1491: Lilka w ciąży po gwałcie. Kto jest ojcem dziecka? - ZWIASTUN
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1491: Lilka w ciąży po gwałcie. Kto jest ojcem dziecka? - ZWIASTUN

W 1491 odcinku "M jak miłość" będziemy bliżej prawdy na temat, kto jest ojcem dziecka Lilki (Monika Mielnicka). Dziewczyna wpadnie w jeszcze większą rozpacz bo będzie już prawie pewna, że jest w ciąży po brutalnym gwałcie! Czy jednak ktokolwiek weźmie pod uwagę, że ojcem dziecka może być Mateusz (Krystian Domagała)? Przecież to z nim dziewczyna przeżyła wielkie miłosne uniesienia... Kto jest ojcem dziecka Lilki po gwałcie - zobacz koniecznie ZWIASTUN.

"M jak miłość" odcinek 1491 - wtorek, 4.02.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Lilka w 1491 odcinku "M jak miłość" będzie każdą  minutą coraz bardziej zrozpaczona! Mateusz również coraz trudniej znosi stan Liklki po gwałcie i własną bezsilność, wobec jej uporu w kwestii zachowania tajemnicy...

Ale to właśnie Mateusz jest niezmiennie gotów na wszystko, by swojej dziewczynie pomóc. Czy zrobi jakiś postęp w 1491 odcinku „M jak Miłość"? Być może właśnie kwestia ciąży będzie bliska wyjaśnienia. To może być dziecko Mateusza!

Lilka w 1491 odcinku "M jak miłość" nagle źle się poczuje i zasłabnie w szkole. Ewa i w szkole, a później w domu będzie się starała dowiedzieć, co się stało Lilce w pubie podczas urodzin Mikołaja... I Lilka po gwałcie będzie o krok od wyznania jej prawdy! Czy przyjaciółka pomoże zrozumieć Lilce, kto może być ojcem dziecka, i że to może być też Mateusz?

Jednak nikt, z Lilką na czele nie będzie miał pojęcia jeszcze w 1491 odcinku "M jak miłość", czy Lilka na pewno jest w ciąży i czy dziecko jest owocem gwałtu… czy Mateusza! Chłopak będzie czuł, że jest w większym potrzasku, do spraw dołączy się Barbara, która nie odpuści, aż się nie dowie, co się dzieje z jej wnukiem... Barbara mogłaby młodym zakochanym w tej wielkiej tragedii pomóc! 

W finale 1491 odcinka "M jak miłość" Mateusz weźmie udział w wydarzenia w pubie - znów dojdzie do próby gwałtu! Do śledztwa dołączy Sonia, która już tropu zwyrodnialca nie odpuści! Mateusz wróci do Lilki z opowieścią co się stało i jak bliscy są złapania gwałciciela  – z nadzieją, że jego ukochana odetchnie w końcu z ulgą.

- Złapią gnoja! To na pewno ten sam! Słyszysz? Złapią go, wsadzą! Nie musisz się już bać…
Jednak zrozpaczona już nie tylko z powodu upokorzenia i strachu po gwałcie, ale pewnością, że jest w ciąży, Lilka w 1491 odcinku "M jak miłość"  wybuchnie tylko płaczem…
- Ty niczego nie rozumiesz!… Spóźnia mi się okres… Jeśli się okaże, że jestem w ciąży… to się zabiję!

A może Lilka w 1491 odcinku "M jak miłość" zrozumie, że w ciąży może być jednak z Mateuszem? Czy włączenie się w dramat dorosłych - Barbary i policji - pomoże Lilce i Mateuszowi okrfzepnąć na tyle, że i taką ewentualność wezmą pod uwagę?

Najnowsze