M jak miłość

Marcin z M jak miłość wreszcie pokazał syna. Mikołaj Roznerski pochwalił się jak wyrósł 12-letni Antek

2023-06-02 13:48

Gwiazda "M jak miłość" zapozowała z synem! Mikołaj Roznerski bardzo chroni prywatność 12-letniego Antka, ale przy okazji Dnia Dziecka zrobił wyjątek. Marcin Chodakowski z "M jak miłość" ma dwójkę dzieci, które wychowuje wraz z żoną Izą (Adriana Kalska). Prywatnie Roznerski doczekał się jednej pociechy, ale na próżno szukać wielu informacji o dziecku Mikołaja. Rzadko pozują razem, ale teraz aktor zdradził, że Antoni goni go z każdym rokiem coraz bardziej! Tak wygląda syn Mikołaja Roznerskiego na wspólnym zdjęciu z tatą.

Mikołaj Roznerski pokazał syna. Gwiazda "M jak miłość" rzadko to robi! 

Chociaż Mikołaj Roznerski to wielka gwiazda w Polsce, jest uwielbiany przez widzów "M jak miłość" za rolę Marcina Chodakowskiego, dobrego i pomocnego detektywa. Fani zawsze czekają na nowe produkcje z jego udziałem, bo Roznerski oprócz dużej roli w "M jak miłość" gra oczywiście w innych serialach, filmach i występuje w teatrze. Wszechstronny aktor nie lubi dzielić się życiem prywatnym i do tej pory wraz z Adrianą Kalską nie omówili dokładnie przyczyny i przebiegu ich rozstania. Wiadomo jednak, że wzięty aktor ma syna, który ma już 12 lat i szybko dogania tatę! Niestety na próżno szukać wielu informacji i zdjęć Roznerskich razem, ale z okazji "Dnia dziecka" Mikołaj postanowił pokazać zdjęcie z chłopcem. 

- Mój dzidziuś 167 cm - tak aktor podpisał zdjęcie z synem. Antoni stoi tyłem, więc nie widać jego twarzy, ale za to daje do myślenia jego wzrost! A ma po kim być wysoki, bo przecież Mikołaj ma około 190 cm. wzrostu! Widać wyraźnie, że Antek też wyrasta na wysokiego, postawnego mężczyznę. 

Chociaż gwiazda "M jak miłość" jest kojarzona ze związku z inną aktorką z serialu, czyli Adrianą Kalską, to nie z nią doczekał się dziecka. Związek zresztą rozpadł się w połowie grudnia 2021 r. Matką Antoniego jest aktorka Marta Juras, która też występowała w "M jak miłość". Wcielała się w rolę kochanki Chodakowskiego, Eryki. To właśnie z nią Mikołaj Roznerski doczekał się syna w prywatnym życiu.  

Znani rodzice bardzo mocno chronią prywatność 12-latka, nie pokazują jego twarzy w mediach społecznościowych i nie opowiadają o nim za wiele. Niemniej jednak wiadomo, że to prawdziwe oczko w głowie Mikołaja Roznerskiego, który raz na jakiś czas wstawi zdjęcie z synem, tak jak np. z okazji wspomnianego "Dnia dziecka". Może chłopiec kiedyś też zdecyduje, że chciałaby iść w ślady rodziców i zostać aktorem? Nigdy nie wiadomo. 

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
Najnowsze