M jaki miłość, odcinek 1507: Joasia znienawidzi Michała? Wszystko przez jego nową książkę!

2020-03-26 7:08 jkk
M jaki miłość, odcinek 1507: Joasia znienawidzi Michała? Wszystko przez jego nową książkę!
Autor: MTL Maxfilm M jaki miłość, odcinek 1507: Joasia znienawidzi Michała? Wszystko przez jego nową książkę!

W 1507 odcinku "M jak miłość" Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) znienawidzi Michała (Paweł Deląg)! Zakochany po uszy w sąsiadce pisarz będzie naprawdę zrozpaczony, bo zechce pomóc, ale wyjdzie zupełnie inaczej... A wszystko przez jego nową książkę! Czy Michał znów zacznie pisać o Joasi i ujawniać światu jej tajemnice? A może zażąda od niej czegoś, czego ona nie chce mu dać? Jak dojdzie do wybuchu Joasi zobaczymy już w 1507 odcinku "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1507 - wtorek, 31.03.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W 1507 odcinku "M jak miłość" Michał wyzna Joasi, że dostał zamówienie na nową książkę. Wpadnie przy tym na pomysł, jak pomóc bezrobotnej ukochanej… Czy zaproponuje jej pracę przy swoim nowym dziele?

Otóż tak, Michał w poprosi Joasię w 1507 odcinku "M jak miłość" Michał, aby dla niego pracowała. Jednak coś pójdzie mocno nie tak, bo Joasia zamiast wdzięcznością zareaguje wściekłością! Czyżby poczuła się jego prośba upokorzona?

- Nienawidzę robić dokumentacji... - zacznie zakochany Michał nieco niezgrabnie. - Ale chyba wiem, jak się z tego wykaraskać! Może ty zechciałabyś mi pomóc? - zapyta uroczą sąsiadkę. - Wydawnictwo przeznaczyło na ten projekt całkiem przyzwoity budżet... Jakoś się dogadamy!

Jednak znerwicowana kolejnymi atakami psychopatki Niny i zachowaniem dorastającego Wojtka Joasia zareaguje natychmiastową chęcia opuszczenia domu Czy zakochany pisarz zdoła powstrzymać sąsiadkę przed gwałtowną decyzją w 1507 odcinku "M jak miłość"?

- Poczekaj, zastanów się, przemyśl to sobie spokojnie…- będzie jeszcze prosił Joasię, kiedy ona już jedna noga będzie za drzwiami. 

W kilka godzin później, pomysł Joasi zacznie się nawet troche podobać w 1507 odcinku "M jak miłość". Widocznie będzie potrzebowaa czasu, aby ochłonąć i przemysleć rzecz na spokojnie. Kiedy tylko Michał to wyczuje znów zacznie prosić: - Nie chcę naciskać, ale lepszej oferty nikt ci nie złoży... Praca ciekawa, inspirująca... I wszystkie twoje warunki byłyby spełnione! Bo i kontakt z ludźmi, godziny pracy elastyczne i sama byłabyś sobie szefem

- Nie ty?! - upewni się jeszcze Joasia. 

- O nie, najwyżej... zleceniodawcą! Szefów nikt nie lubi

- Ale kusisz… - Joasia będzie już prawie pogodna. 

Uśmiech z jej gwrzy szybko jednak zniknie, bo koło jej domu w 1507 odcinku "M jak mikłośc" znów pojawi się Nina!
Przerażona Joasia, opowie w końcu o swoich problemach z nią Michałowi. Jednak i ten ruch zakończy się wielką awanturą,  bo Michał zadzwoni do Leszka a ten przyjedzie... A może Joasia powie w 1507 odcinku "M jak miłość" dość obu panom?

Najnowsze