M jak miłość. Żona Krystiana Wieczorka marzyła, żeby zagrać z nim w serialu. Ta rola zmieniła jej życie

2020-08-05 13:20 Ag
M jak miłość. Żona Krystiana Wieczorka marzyła, żeby zagrać z nim w serialu. Ta rola zmieniła jej życie
Autor: Instagram M jak miłość. Żona Krystiana Wieczorka marzyła, żeby zagrać z nim w serialu. Ta rola zmieniła jej życie

Krystian Wieczorek (45 l.) i jego żona Maria Szafirska (28 l.) pokochali się w "M jak miłość". Ich miłość narodziła się niespodziewanie na planie serialu pięć lat temu. A zaczęło się od tego, że bohater Wieczorka, czyli Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek) nawiązał niebezpiecznie bliską przyjaźń z nauczycielką rysunku swojej córki Ani. Śliczna, młoda Paulina Lipska, którą grała Maria Szafirska była w "M jak miłość" krótko, ale żona Wieczorka marzyła o roli u boku aktora, którego uwielbiała już jako studentka. Rola w "M jak miłość" zmienił jej życie.

"M jak miłość" po wakacjach 2020 nowe odcinki od poniedziałku, 7.09.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Krystian Wieczorek i Maria Szafirska to pierwsza para z "M jak miłość", której ekranowy romans zakończył się ślubem w życiu prywatnym. Co prawda Budzyński ostatecznie nie uległ fascynacji Pauliną Lipską, która wywróciła jego świat do góry nogami, ale Wieczorek już tak! Młodsza aktorka z "M jak miłość" zdobyła jego serce, a wspólna praca na planie stała się początkiem pięknej miłości.

Patrz też: M jak miłość. Krystian Wieczorek zostanie ojcem drugi raz? Przeprowadza się z żoną do nowego domu!

Kiedy w 2015 roku do obsady "M jak miłość" dołączyła Maria Szafirska, wówczas studentka łódzkiej filmówki, Wieczorek nawet nie podejrzewał, że spotkał kobietę swojego życia. Młodziutka, bo zaledwie 23-letnia Maria dostała propozycję zagrania przyjaciółki Budzyńskiego i zgodziła się bez wahania. Dlaczego?

M jak miłość po wakacjach 2020. Kamil upije Budzyńskiego i dobierze się do Magdy, a Anka zajmie się Andrzejem?! Znów będą razem knuć

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Sprawdź też: M jak miłość po wakacjach 2020. Budzyński podle odtrąci Magdę. Nie wybaczy żonie, że złamała przysięgę!

Nie chodziło wcale o to, że "M jak miłość" to najpopularniejszy serial w Polsce. Szafirska chciała zagrać z Wieczorkiem, bo już wtedy uwielbiała go jako aktora. Jak podaje "Świat Seriali" podziwiała go i ceniła za talent. Dzięki roli w "M jak miłość" Szafirska odmieniła cała swoje życie - rozkochała w sobie wyjątkowego mężczyznę, z którym w 2016 roku wzięła cichy ślub. Dwa lata później Wieczorek i jego żona zostali rodzicami - mają córkę Anielę.

Choć aktorzy z "M jak miłość" długo ukrywali swój związek nie pokazywali się razem, to teraz coraz częściej na Instagramie wrzucają wspólne zdjęcia. Fani Wieczorka zachwycają się jego żoną, a w komentarzach podkreślają jaką zwyczajną, a przez to wyjątkową w dzisiejszych czasach parą są dla nich zakochani z "M jak miłość".

Ostatnio pojawiły się plotki, że Wieczorek drugi raz zostanie ojcem, że razem z żoną starają się o rodzeństwo dla 2-letniej Anieli.

M jak miłość, odc. 1206. Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek), Paulina Lipska (Maria Szafirska)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1206. Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek), Paulina Lipska (Maria Szafirska)
M jak miłość odcinek 1213. Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek), Paulina Lipska (Maria Szafirska)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odcinek 1213. Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek), Paulina Lipska (Maria Szafirska)
M jak miłość odc. 1225. Paulina Lipska (Maria Szafirska), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1225. Paulina Lipska (Maria Szafirska), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek)
Najnowsze