M jak miłość. Wieczór panieński Franki w bistro! Tak zaszaleje z przyjaciółkami i striptizerem - WIDEO

i

Autor: Instagram M jak miłość. Wieczór panieński Franki w bistro! Tak zaszaleje z przyjaciółkami i striptizerem - WIDEO

M jak miłość. Wieczór panieński Franki w bistro! Tak zaszaleje z przyjaciółkami i striptizerem - WIDEO

2021-10-07 9:27

Franka (Dominika Kachlik) z "M jak miłość" swój wieczór panieński przed ślubem z Pawłem (Rafał Mroczek) urządzi w bistro Kingi (Katarzyna Cichopek)! Przyjaciółka i przyszła szwagierka przygotuje dla niej szaloną imprezę, na której nie zabraknie nawet striptizera (Adam Zając) w stroju policjanta. Specjalnie zaproszony gość skuje Frankę kajdankami i zaprezentuje dla niej erotyczny taniec. Zobaczcie WIDEO z planu "M jak miłość" jak Franka, Kinga, kelnerka Ala (Alicja Ostolska) i Anita (Melania Grzesiewicz) zaszaleją na panieńskim!

Kiedy w "M jak miłość" ślub Franki i Pawła Zduńskiego?

Wieczór panieński Franki w "M jak miłość" może oznaczać już tylko jedno - ślub Pawła Zduńskiego i jego ukochanej lada chwila. Właśnie kręcono sceny z odcinka "M jak miłość", który widzowie zobaczą na początku przyszłego roku, w którym w bistro "Nasz Zielony Sad" odbędzie się wyjątkowa impreza na cześć menadżerki. To Franka będzie gwiazdą na panieńskim, który urządzą dla niej przyjaciółki: Kinga, Ala, Anita oraz Magda (Anna Mucha). Na planie "M jak miłość" powstały ujęcia z ostatnich chwil Franki zanim zostanie żoną Pawła. Jak zwykle przy nagrywaniu takich ujęć cała ekipa miała pełne ręce roboty.

Nie przegap: Nowa Marysia w M jak miłość. Rogowski padnie na widok totalnie odmienionej Marii - WIDEO

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1607: Joasia umiera. Ta diagnoza wstrząśnie Chodakowską!

To co działo się za kulisami "M jak miłość" z okazji wieczoru panieńskiego Franki gwiazdy serialu relacjonowały na swoich profilach na Instagramie. Dominika Kachlik pokazała się w czerwonych rogach diablicy i ze striptizerem u boku, który skuje jej bohaterkę Frankę kajdankami. Z kolei Katarzyna Cichopek pochwaliła się wystrojem wnętrza bistro "Nasz Zielony Sad", pysznymi przekąskami, kolorowymi drinkami, bez których wieczór panieński przecież nie będzie mógł się odbyć.

Zobacz koniecznie: M jak miłość. Paweł i Franka w żałobie przed ślubem. Umrze bliska im osoba - ZDJĘCIA

Co ciekawe w "M jak miłość" na wieczorze panieńskim Franki oprócz Kingi, Ali, Anity i Magdy nie będzie żadnych przyjaciółek, ani kuzynek narzeczonej Pawła z Bukowiny Tatrzańskiej. Tam właśnie, w górach ma się odbyć ślub Pawła i Franki. Wszystko wskazuje na to, że skoro odcinek "M jak miłość" z panieńskim już został nagrany, to teraz przyszła pora na tę romantyczną ceremonię w góralskim stylu, z kapelą z Bukowiny. O takim ślubie marzy bowiem Franka, która jak na razie wybrała tylko suknię ślubną.

Zobaczcie WIDEO z planu "M jak miłość" jak kręcono sceny wieczoru panieńskiego Franki >>>

M jak miłość. Wieczór panieński Franki w bistro! Tak zaszaleje z przyjaciółkami i striptizerem
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze