M jak miłość

M jak miłość. Wieczór kawalerski Jakuba zniszczy ślub Karskiego z Kasią? Striptizerka sporo namiesza - WIDEO, ZDJĘCIA

2023-03-07 21:50

Zanim w "M jak miłość" odbędzie się ślub Kasi (Paulina Lasota) i Jakuba (Krzysztof Kwiatkowski), pana młodego czeka jeszcze wieczór kawalerski, którego przebieg może poważnie wpłynąć na powodzenie ceremonii. Zwłaszcza, że Karski zaplanuje ślub za plecami Kasi, wynajmie salę weselną, wyznaczy termin, a ukochaną zawiadomi na krótko przed uroczystością. Żeby tylko Kasia zdążyła kupić suknię ślubną. Ale na drodze do szczęścia tej pary w dniu ślubu w "M jak miłość" może stanąć striptizerka Kama (Michalina Sosna), stała klienta biura detektywistycznego Kuby i Marcina (Mikołaj Roznerski), która ponoć wystąpi na wieczorze kawalerskim. Poznaj szczegóły w "Kulisach serialu M jak miłość".

Czy ślub Kasi i Jakuba Karskiego w "M jak miłość" wreszcie dojdzie do skutku?

Wieczór kawalerski Jakuba w "M jak miłość" ze specjalnym występem striptizerki Kamy doprowadzi do serii nieoczekiwanych zdarzeń jeszcze przed ślubem Karskiego i Kasi? Tak wynika z zapowiedzi nowych odcinków w "Kulisach serialu M jak miłość", gdzie ujawniono, że wątek tancerki erotycznej, której Marcin i Jakub będą pomagać wydostać się z tarapatów, będzie miał spory wpływ na wspólną przyszłość Kuby i Kasi. Co prawda Krzysztof Kwiatkowski nie mógł za wiele zdradzić, ale wystarczyło, że zapowiedział, że Kama będzie częstą klientką detektywów.

- Ta barwna postać Kamy sporo namiesza w życiu i w pracy u Jakuba i Marcina - zaznaczył. A w scenach z kolejnych odcinków "M jak miłość" widać jak Kama będzie próbowała się uwolnić od niebezpiecznych ludzi z nocnych klubów gdzie występuje.

Na razie nie ma gwarancji, że w "M jak miłość" ślub Kasi i Jakuba dojdzie do skutku. Obecny sezon serial został już nakręcony w całości. Teraz powstają nowe odcinki, które w telewizji będą emitowane dopiero po przerwie wakacyjnej. Ani ekranowa Kasia, ani też Kuba nie pochwalili się na swoich profilach na Instagramie zdjęciami ze ślubu. Dostali zakaz od produkcji czy ich ślub w "M jak miłość" jednak nie będzie? Wszystko wyjaśni się już niebawem. Na pewno Kasia nie będzie zadowolona z bliskich relacji Jakuba ze striptizerką Kamą....

M jak miłość. Marcin i Jakub zawalczą o tę samą kobietę! Nie będzie to Iza, ani Kasia
Najnowsze