M jak miłość

M jak miłość. Urodziny Basi Rogowskiej w cieniu osiemnastki Kariny Woźniak. Fani upomnieli się o 14-letnią córkę Marysi i Artura

W "M jak miłość" Basia Rogowska 6 marca skończyła 14 lat! Ale urodziny te przeszły bez echa, za to grająca ją Karina Woźniak hucznie świętowała swoją 18-kę! Fani "M jak miłość" upomnieli się o córkę Marysi (Małgorzata Pieńkowska) i Artura (Robert Moskwa), która nadal jest dzieckiem z podstawówki i do dorosłości brak jej jeszcze 4 lat. Porównaj Basię i grającą ją dorosłą Karinę na ZDJĘCIACH w GALERII!

Urodziny Basi Rogowskiej w "M jak miłość" przeszły bez echa. Za to Karina Woźniak nieźle zaszalała na swojej 18-ce - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Basię w "M jak miłość" gra już trzecia aktorka. Maleńką córkę Rogowskich zagrała Diana Dudzińska, dziewczynkę w wieku 5-11 lat - Maja Wudkiewicz. Od 2020 roku do serialu wkroczyła Karina Woźniak i to ona aktualnie jest twarzą Basi. Fani serialu byli zbulwersowani, kiedy 11-latka miała romans i przygody z Dawidem rodem z romansu dla dorosłych... A teraz jeszcze doszła sprawa z urodzinami. 

Basia w "M jak miłość" i Karina obchodzą urodziny w odstępstwie zaledwie dwóch dni! Karina Woźniak 4 marca 2023 roku skończyła 18 lat, a jej serialowa bohaterka 6 marca powinna świętować 14-te urodziny. Ale tylko jedna z nich świętowała, co nie umknęło uwadze fanów. Wierni widzowie serii na Instagramie wrócili do tematu rozbieżności wieku aktorki i granej przez nią bohaterki.   

- Raczej nie wygląda na 11 czy 12 które ma serialowa Basia ;)

- Raczej jakieś 14/15, jest młodsza trochę od Leny a ta już jest w średniej szkole...

- Serialowa Basia ma 14, a Karina ma tak delikatną urodę że pasuje do tej roli:)

Oczywiście pod postem na oficjalnym profilu "M jak miłość" pojawiły się też najlepsze życzenia dla uroczej gwiazdy, która właśnie wkroczyła młodziutka gwiazda. 

- Szczęśliwych, pięknych dni, niech spełnią się wszystkie marzenia w dorosłym życiu.💯🌼🌻🌷🌞.

- Wszystkiego najlepszego. Piękna dziewczyna z cb

- Urocza, tyle wdzięku😍Bądź szczęśliwa Karino!!!!🎁🎂😊🎈

- Tyle ciepła i radości 🥰 wnosi Pani do Emki. Życzę sukcesów, szczęścia 🥰 i powodzenia osobistego ❤️

O niedawnej koleżance z planu "M jak miłość" nie zapomniał też grający jej ukochanego Dawida Iwo Wiciński: - Pragnę złożyć Ci życzenia: dużo szczęścia, powodzenia. Gości wielu, kosza kwiatów, moc toastów i wiwatów. Z okazji urodzin składam Ci moc życzeń: uśmiechu, zdrowia, radości, mnóstwa prezentów i gości, przyjaźni wielkich i małych, wielu przygód niebywałych i uśmiechu wesołego i wszystkiego, wszystkiego najlepszego Karinka!!! ❤️

Zobacz też: M jak miłość. Klątwa zawisła nad kancelarią Budzyńskiego i Wernera?! Weronika okaże się jeszcze gorsza, niż Julia? - ZDJĘCIA

Olek z M jak miłość dołączył do Anny Muchy na Instagramie! Cudowna nowina dla fanów Maurycego Popiela - ZDJĘCIA, WIDEO
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze

Tekst sponsorowany