M jak miłość. Ula dręczona przez koszmary! Zmarły ojciec Jakubczyk przekaże jej co się stało z testamentem. Tak odzyska spadek?

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Ula dręczona przez koszmary! Zmarły ojciec Jakubczyk przekaże jej co się stało z testamentem. Tak odzyska spadek?

Ula w M jak miłość odnajdzie testament ojca?

M jak miłość. Ula dręczona przez koszmary! Zmarły ojciec Jakubczyk przekaże jej co się stało z testamentem. Tak odzyska spadek?

W nowym sezonie "M jak miłość" Ula (Iga Krefft) zacznie mieć koszmarne sny, w których stale pojawiał się będzie zmarły Bronisław Jakubczyk (Michał Breitenwald). Czy w ten sposób ojciec przekaże Uli, co się stało z jego testamentem? Fani "M jak miłość" już wiedzą, że spadek Uli po ojcu znalazł i ukradł jego podły sąsiad Horbaczewski (Zbigniew Jaremko), ale żona Bartka (Arkadiusz Smoleński) nie ma o niczym pojęcia. Ale im bardziej w "M jak miłość" po wakacjach będzie traciła wiarę w to, że coś po ojcu dostanie, tym mocniej Jakubczyk będzie nawiedzał ją w snach! Jak to się wszystko skończy?

"M jak miłość". Ula odzyska testament po ojcu dzięki koszmarom?

Ula w "M jak miłość" nie zazna spokoju w nowym sezonie. Ledwo pojednała się z ojcem, którego przez większość życia nie miała, Jakubczyk nagle umarł, a córka pogrążyła się w żałobie. Ojciec Uli był alkoholikiem, zawsze bez grosza, często prosił córkę o pieniądze. Jednak widzowie "M jak miłość" wiedzą już, że Jakubczyk nie zapomniał o córce i schował dla niej cenny skarb, co zapisał w testamencie. Tyle, że żona Bartka nie ma o tym pojęcia!

Jak informuje swiatseriali.interia.pl w nowych odcinkach "M jak miłość" Ulę zaczną dręczyć koszmary. W każdym śnie będzie występował jej ojciec, tak jakby próbował jej coś powiedzieć. Czy zmarły Jakubczyk uratuje skarb dla córki zza grobu?  

Zobacz też: M jak miłość. Perfidne kłamstwo Barbary w nowym sezonie. Mateusz nie będzie miał pojęcia co się dzieje w Grabinie!

- Wiesz, znów miałam ten sen... - wyzna Ula Bartkowi w "M jak miłość".- Ciągle śni mi się ojciec, jakby chciał... nie wiem... powiedzieć mi coś ważnego? 

Bartek w "M jak miłość" będzie próbował uspokoić żonę, że ten sny to pewnie efekt jej zamartwiania się sprawą zaginionego testamentu. Ale Ula będzie wiedziała, że to coś więcej...

- Myślę, że to co innego... Pamiętasz, że kamieniarz pomylił datę urodzin ojca? Jutro podjadę na cmentarz, sprawdzę, czy już to poprawił, a przy okazji zapalę ojcu świeczkę... A testament i spadek? Bartuś, bądźmy realistami... Trzeba to włożyć między bajki...- Ula nie uwierzy, że znajdzie spadek po ojcu.

Można spokojnie założyć, że w "M jak miłość" po wakacjach 2022 duch Jakubczyka nie odejdzie z tego świata spokojnie, dopóki nie przekona córki, że zadbał o nią przed śmiercią i wskaże złodzieja testamentu. Jak do tego dojdzie przekonamy się po wakacjach 2022! 

Nie przegap: M jak miłość po wakacjach. Walka Marcina i Olka. Bracia Chodakowscy rzucą się na siebie i nikt nie zgadnie dlaczego

M jak miłość. Anna Mucha cały czas płacze na planie! Zdradzona Magda Budzyńska będzie błagać Kingę o pomoc w nowym sezonie, ale to nie pomoże
Najnowsze

Materiał sponsorowany