M jak miłość. Trauma osieroconej Uli odbierze jej rozum? Za dużo śmierci wokół Mostowiaków - WIDEO, ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Trauma osieroconej Uli odbierze jej rozum? Za dużo śmierci wokół Mostowiaków - WIDEO, ZDJĘCIA

M jak miłość. Trauma osieroconej Uli odbierze jej rozum? Za dużo śmierci wokół Mostowiaków - WIDEO, ZDJĘCIA

Smutne wieści z "M jak miłość". Iga Krefft przyznała w "Kulisach" serialu, że jej bohaterka Ula już dłużej nie zniesie ogromu nieszczęść, jaki zwaliły się na Mostowiaków i Lisieckich. Tragiczna śmierć Marzenki (Olga Szomańska) i Andrzejka (Tomasz Oświeciński) i nagłe odejście Jakubczyka (Michał Breitenwald), z którym po latach zaczęła nawiązywać nić porozumienia, to już będzie za dużo. A jeszcze zostanie okradziona! Co więcej, Ula nawiąże kontakt z duchem ojca i zacznie dostawać od niego znaki na temat testamentu... Czy Ula w "M jak miłość" straci rozum? Sprawdź co już wiemy oraz co mówią na ten temat gwiazdy "M jak miłość" na WIDEO!

Ula w "M jak miłość" oszaleje po stracie ojca? Nie uniesie więcej śmierci u Mostowiaków

W nowych odcinkach "M jak miłość" Ula nie podniesie się po śmierci ojca. Jakubczyk osierocił ją w momencie, kiedy zaczynali ze sobą rozmawiać i żona Bartka odzyskała nadzieję, że będzie miała rodzica. Niestety, pijak Jakubczyk zapłacił za swoje nędzne życie straszną cenę i umarł na oczach córki w szpitalu. Ale Ula się z tym nie pogodzi. 

W 1664 odcinku "M jak miłość" Ula przyzna się Barbarze, że rozmawia z duchem ojca! Lisiecka będzie przekonana, że niezamknięta sprawa testamentu Jakubczyka nie pozwala mu w spokoju odejść. 

- Ja po prostu czuję, że on jeszcze próbuje mi coś powiedzieć! - wyzna Ula Barbarze w 1664 odcinku "M jak miłość". - Tylko nie wiem co... - doda smutno.  

Zobacz koniecznie: M jak miłość. Druga córka Artura Rogowskiego w domu Mostowiaków! Jest dużo młodsza od Basi - ZDJĘCIE

- Życie się nagle wywróciło do góry nogami. Śmierć Andrzeja, Marzenki, to że zostaliśmy nagle rodzicami... Nie jest to łatwe wszystko - przyzna się Ula w 1664 odcinku "M jak miłość".  

- Kalinka powoduje, że muszą zachować spokój i opanowanie, dużą dawkę takiego rozsądku życiowego, codziennego - ujawnia Arkadiusz Smoleński w "Kulisach M jak miłość".

Tyle, że Bartkowi w "M jak miłość" uda się spokój zachować, ale jego żonie już niekoniecznie. Po zuchwałej kradzieży testamentu i majątku Jakubczyka przez oszusta Horbaczewskiego, Ula ucieknie w rozmowy z duchem ojca. Czy to jest okaże się prostą drogą do jej szaleństwa?

Więcej zobaczymy już w 1664 odcinku "M jak miłość", a jak rozwinie się nowy wątek Uli i Bartka przekonamy się w nowych odcinkach serialu po wakacjach 2022.  

Nie przegap: M jak miłość. Bezpłodny Andrzej nie może być ojcem dziecka Julii! Badania Budzyńskiego nie kłamią. Za szybko uwierzy w cud poczęcia - ZDJĘCIA

M jak miłość. Ula okradziona z majątku ojca! Oszust Horbaczewski zabierze jej spadek po Jakubczyku
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze