M jak miłość. Tak mieszka Anna Mucha! Można oszaleć na widok luksusów w zabytkowej kamienicy - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram M jak miłość. Tak mieszka Anna Mucha! Można oszaleć na widok luksusów w zabytkowej kamienicy - ZDJĘCIA

M jak miłość. Tak mieszka Anna Mucha! Można oszaleć na widok luksusów w zabytkowej kamienicy - ZDJĘCIA

Anna Mucha, uwielbiana jako Magda Budzyńska w "M jak miłość" mieszka w takich luksusach jak gwiazda Hollywood! Serialowa żona Andrzeja (Krystian Wieczorek) też żyje w eleganckim mieszkaniu, ale jest ono "biedną klitką" w porównaniu z tym jak aktorka żyje w rzeczywistości! W mieszkaniu Muchy dominuje połączenie naturalnego drewna z bielą ścian, a wszędzie poustawiane są kwiaty. Mucha stawia na naturę i wysoki metraż - mieszkanie w zabytkowej kamienicy ma ściany i okna wysokie jak w pałacu! Zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ z mieszkania Anny Muchy! Magdzie w "M jak miłość" na pewno spodobałoby się to mieszkanie...

Magda z "M jak miłość" na co dzień mieszka w takich luksusach! Zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ - tak żyje Anna Mucha!

Gwiazda "M jak miłość" mieszka w pięknej, zabytkowej kamienicy w Warszawie. Duże mieszkanie charakteryzują bardzo wysokie okna, a biel i drewno podkreślają naturalny i elegancki charakter domu. Anna Mucha żyje tam ze swoim partnerem, również aktorem, Grzegorzem Wonsem i dwójką dzieci: 10-letnią Stefanią i 7-letnim Teodorem.  

W mieszkaniu widać ogromną przestrzeń, którą wszyscy wykorzystują jako doskonałe miejsce do relaksu i zabawy. Dzieci gwiazdy "M jak miłość" często hasają w sypialni mamy, a w salonie i łazience odbyła się niejedna sesja zdjęciowa - zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ!

Zobacz też: Tak mieszka Budzyński z M jak miłość. Krystian Wieczorek ma elegancką willę z bajecznym ogrodem nad Zegrzem - ZDJĘCIA

Magda z M jak miłość pokazała nocną akcję ze swoim mężczyzną! Nikt się nie spodziewał czegoś tak obrzydliwego

Mieszkanie Magdy z "M jak miłość" znajduje się w odremontowanej, starej kamienicy. Na podłodze dominuje tradycyjny, drewniany parkiet, któremu przywrócono "nowe życie" i jest na co dzień starannie pielęgnowany. Na ścianach dominuje biel, która podkreśla rozmiar pomieszczeń i fantastycznie komponuje się z naturalną podłogą. 

W przedpokoju mieszkania gwiazdy "M jak miłość" znajdują się stylowe schody, które prowadzą do odrębnych sypialni domowników, a drzwi wejściowych "strzeże" ogromna czarna dekoracja "psiego cerbera".

Nie przegap: M jak miłość. Aleksandra wda się w gorący romans ze stryjem Franki. Poderwie ją niecodziennym sposobem

Anna Mucha lubi pokazywać swoją łazienkę - bierze ona udział jako tło dla gwiazdy "M jak miłość" w wielu sesjach zdjęciowych. W miejscu aromatycznych kąpieli aktorki również dominuje biel. Ogromne kafle na ścianach i podłodze doskonale kontrastują ze starą, prawdopodobnie autentyczną baterią. 

Kuchnia gwiazdy "M jak miłość" to również ogromne pomieszczenie, utrzymane w tonacji bieli i czerni. Mucha uwielbia hodować kwiaty - w każdym pomieszczeniu jej ogromnego domu królują peonie i lewkonie. Jak wam się podoba mieszkanie Anny Muchy - ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ?!

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze

Tekst sponsorowany